X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » İsimli Kolyeler » Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye
Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye
Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye
Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye
Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye

Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138688
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yıl dönümü için sevgilime ne hediye alsam diye kara kara düşünenlere çok özel bir hediye önerisinde bulunuyoruz. Sevgiliye yıl dönümü hediyesi ve sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek son derece romantik bir ürün olan Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye hediye seçeneği sizi bekliyor. Bu anlamda erkek için olduğu kadar sevgiliye hediye ne alınır bayan için de oldukça önemli ve zorlu bir düşünme sürecidir.

En özel anlar için oluşturulmuş olan Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kalp Kolye, sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak kesinlikle alınabilecek romantik bir hediye tercihi olacaktır. Ayrıca yıl dönümü haricinde sevgiliye yılbaşı hediyeleri arasında da bulunan bu metal kalp şeklindeki kolyenin üzerine sevgilinin ismini baskılatabilir ve hediyeyi kişiye özel hediye haline getirebilirsiniz. Öte yandan aynı şekilde yıl dönümü için alabileceğiniz son derece romantik bir hediye olan bu kolyeyi, sevgililer günü kolyesi olarak da sipariş edebilirsiniz ve sevgiliye anlamlı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Bu bakımdan sevgili için kaliteli ama sevgiliye küçük hediye alarak onu oldukça mutlu edebilir ve sizi daha çok sevmesini sağlayabilirsiniz.

Evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü ya da diğer özel yıl dönümleri için hediye olarak Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kalp Kolye'yi gönül rahatlığıyla hayatımın aşkı dediğiniz kişiye, yani sevgiliye hediye edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Kalp şeklindeki metal kaplama kolyenin üzerine isim baskısı yaparak da hediyeyi kişiye özel hale getirebilir ve sevgilinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kullandıkça sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan sevgiliye hiç beklemeden alınması gereken oldukça romantik ve bir o kadar anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. En özel günler için bu ürünü hemen sipariş edin!

Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kolye çapı 32mm ölçülerindedir.
  • Zinciri ile beraber gönderilmektedir.
  • Üzerine kişiselleştirme lazer kazıma yöntime ile yazıldığı için silin olmayacaktır.
  • Sevgiliye Hediye Yıldönümüne Özel Metal Kalp Kolye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.