X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe
Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe
Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe
Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe
Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe

Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe

289,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136482
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye hediye özel minyatür bahçe sizin dünyadaki en güzel aşk bahçeniz olsun!

Sevginizi daimi bir hediye ile kalbinizin sahibine aktarmak istediğiniz zaman ona verebileceğiniz mükemmel bir hediye seçeneği! Bu minyatür bahçe sayesinde kalbinizin prensesini dünyanın en özel bahçesine kavuşturabilirsiniz. Zira resimde gördüğünüz bu bahçe sadece onun için tasarlanmış olacak.

Kimi zaman şehrin gürültüsünden, keşmekeşinden arınmak istediğimizde yeşilliklere, doğal ortamların içine atmak isteriz kendimizi. Çıplak ayakla çimenlere basmak, otların arasında yuvarlanmak ve üzerine serilecek gök yüzüne bakmak dünyanın en tatlı şeyidir o anlarda. Kafanızı tamamen boşalttığınız ve doğal güzelliklerden başka hiçbir şey düşünmediğiniz bu özel anlarda doğa sizi tüm güzelliğiyle kucaklar ve bağrına basar. İşte tüm bu güzellikleri sevdiklerinize özel muhteşem bir minyatür bahçe tasarımında evlerinize gönderiyoruz. İlginç sevgililer günü hediyesi olarak da yararlanabileceğiniz bu bahçeden biricik aşkınız için tasarlatabilirsiniz.

Beyaz natürel görünümlü saksısında Bonsai ağacının gölgesinde sevdiğiniz için hazırlanmış olan bu güzel bank sadece onun oturması için hazırlanmış. Banklardan, çimen sürgünlerinden, çakıl taşlarından natürel bitkilerden, kalpli ve mesajlı levhalardan oluşuyor bu güzel bahçe. Her kafasını dinlemek istediğinizde, sizi özlediğinde başına geçerek birbirinden güzel hayaller kullanmasına vesile olacak olan bu güzel bahçe onun en özel köşesi olacaktır. Sevgililer için dizayn edilmiş bu özel bahçeler aynı zamanda sevgiliye  özel doğum günü ya da   yıldönümü armağanı da olabilecek niteliklerde romantik bir hediye.

Gönderdiğiniz kişi çiçek bakmamış biri olsa bile endişelenmeyin. Zira bu Bonsaili minyatür bahçe sizlerden biraz su ve biraz da güneşten başka hiçbir şey istemeyecektir. Kırmızı mantarların sevgiliye özel olacak iletilerin kalpli formlarda can bulduğu mesaj tabelası ile donanmış bu bahçe, sevdiğiniz kıza sadece aşktan söz edecek. Kapıda ödeme hediyeler Avantajı ile satın alabileceğiniz bu ürünle sevgilinizi bulutların üzerine çıkarın!

Minyatür bahçeniz; özel tasarım seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır. Sevgilinize düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez. Sevgililer gününe özel canlı minyatür bahçe. Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır.

Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde minyatür masa ve sandalyeli keyif bahçesi oluşturulmuştur.Ağacın etrafı masa ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız.

Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçeyi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: Bonsai bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Saksı Ölçüleri: 17x17x6 cm. boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Zemindeki bitki doğaldır fakat canlılığı yokdur.Maruz kaldığı neme ve çevre şartlarına göre zamanla rengi solabilir.
  • Bonsai bakımı: iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.