X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank
Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank

Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138307
Tavsiye Et >

75 TL üzerine ücretsiz kargo
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
35 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye hediye olarak güzel bir ürün almak istiyor ve sevgiliyi şaşırtmak istiyorsanız size Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank seçeneğini öneriyoruz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte telefonların hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunu kimse inkar edemez. Ancak telefonların şarj süreleri ne yazıkki teknolojinin biraz gerisinde kalmıştır. Hal böyle olunca sürekli sevdiklerimizle olan iletişimimiz kesilmektedir. İşte bu yüzden, sevgiliyle olan iletişim kesilmesin diye sevgiliye hediye olarak bu powerbanki satın alabilir ve doğum günü gibi özel günlerde bu ürünü sevgiliye hediye edebilirsiniz. Üstelik powerbank'in üzerine dilediğinizi yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilmeniz de mümkün.

Sevgiliye en özel günlerde değişik ürünler alarak onu şaşırtmak istiyorsanız hem değişik hem de farklı ve kullanışlı bir ürün olan Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank seçeneğini onun için sipariş edebilirsiniz. Özellikle telefonunu elinden düşürmeyen erkek sevgiliye hediye fikirleri arayışı içerisindeyseniz onunla olan iletişimin kesilmemesi için doğum günü gibi özel günlerde erkek sevgiliye bu özel ürünü hediye olarak alabilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Dilerseniz de erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak kişiye özel bu ürünü Hediye Fabrikası farkıyla satın alabilirsiniz. Öte yandan teknolojiyle içli dışlı olan erkek arkadasa hediye almak istiyor ve bir türlü nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız ona bu Mesajlı Powerbank'i armağan edebilirsiniz. Erkek ya da kadın farketmeksizin alınabilecek unisex bir hediye seçeneği olan Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank hediye seçeneğini 14 şubat sevgililer günü hediyesi olarak aşkınıza armağan ederek onunla daima iletişim içinde kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünleri arasında yer alan bu hediyenin üzerine sevgiliye duygusal bir şeyler yazdırabilir ya da sevgilinin ismini baskılatarak hediyenizi oluşturabilirsiniz. Daha fazla beklemenize hiç gerek yok!

Sevgiliye Hediye Mesajlı Powerbank

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.