Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi
Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi

Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135716
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Hayatınızda önemli bir yere sahip o değerli insanı ödüllendirmeye ne dersiniz? Sevgilinizin her şeyin en değerlisine, en özeline layık olduğunu düşünüyorsanız ve O'nun için en özel hediyeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Hediye Fabrikası'nın sevgiliye özel hazırladığı Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi, sevgiliye alınabilecek en özel armağan..

Sevgililer Günü için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi sevgilinizi şaşırtacak nitelikte bir hediye..

Sevgilinizin size duyduğu o büyük aşka karşılık ufak bir teşekkür olacak Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimleriniz ve çok özel Sevgililer Günü mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Sevgilinizin uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi evinin veya odasının en özel köşesini süsleyecektir ve sevgilinize her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Siz de hayatınızın aşkı için bu Sevgililer Günü'nde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın sevgiliye özel tasarladığı Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi'ni O'na özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

 

Sevgiliye Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • 10cm X 15 cm buyutlarındadır.
  • Kırılmaz akrilik malzemeden imal edilmiştir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.