X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı
Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı
Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı
Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı

Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136262
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biricik sevgilinizin içini sevginizle ısıttığınız gibi ellerini de her daim sıcacık yapmak ister misiniz? Sevgiliniz ile yanyana olduğunuz zamanlarda O'nun elini tuttuğunuzda içini tatlı bir sıcaklık ve huzur kaplar. Ondan uzak olduğunuz zamanlarda da elinin her zaman sıcacık olmasını istiyorsanız Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı sizin için! Minik şirin tasarımı ile sevgilinizin beğenisini kazanacak bu ısıtıcı sayesinde sevgiliniz elinizi tutuyo hissine kapılacak ve içini tatlı bir huzur kaplayacak. Pratikliği ve kolay taşınabilirliği sayesinde bu şirin ürünü yanından ayırmak istemeyecek. Özellikle soğuk kış günlerinde keyifle kullanacağı bu tasarım sayesinde eli hep sıcak olacak.

Sizde sevgilinize tatlı bir sürpriz yapmak ve sevginiz kadar sıcak bir hediye vermek istiyorsanız Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı'yı Hediye Fabrikası'ndan hemen alın, özel günlerinizde veya içinizden sevgilinize küçük bir hediye vermek geldiğinde O'na armağan edin.

 

Sevgiliye Hediye Küçük El Isıtıcısı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dışı penguen tasarımlı pamuk koruyucu
  • 11 cm x 6 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.