X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Makyaj Aynası » Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası
Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası
Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası
Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası
Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası
Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası

Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135618
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye hediye kalp makyaj aynası kız arkadaşınıza verebileceğiniz en tatlı hediye!

Hediye vardır, hediye vardır…. Kimi zaman hediyeler en pahalı fiyatları, en muhteşem görseliyle sevgiliye hiç bir şey ifade etmezken bazense küçücük, şipşirin, aşk kokan bir hediyeyse sevginizin büyüklüğünden ve tatlılığınızdan söz edebilir ona. İşte tıpkı sevgiliye özel olarak isimlendirilecek olan kırmızı – sevimli aynada olduğu gibi…

Kırmızı aşkın rengi renk tonu ile, deri yumuşacık kaplaması ile, içini açmadan da içini açtığında da sıcacık sevginizle onu buluşturacak bu güzel ayna, onu aşkın diyarına götürecek baktığı her zaman. Bir kadının gün içinde ne kadar çok ayna kullandığını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, ya da tahmin edemiyorsanız bir hemen cevaplayalım ki, neredeyse her zaman… işte  bu açıdan da en iyi hediye fikirleri arasında yer alabilecek olan bu ayna onu büyüleyecek aşk  tılsımlı  bir hediye olabilir.

Bir kadın gün içinde sokaklarda yürürken bile ayna bulamadığında vitrin camlarını sürekli kullanır kendine bakmak ve kendini görmek için. İşte bu cevaptan sonra herhalde ona bu güzel aynadan aldığınızda hiç elinden düşürmeden kullanacağından da emin olmuşsunuzdur. Üstelik te bu güzel ayna sizin sıcaklığınızı yansıtıyor olacak her baktığında ona. Hem de üzerinde ona özel olacak isim bilgilerini de taşıyor olmasından dolayı çok hoşuna gidecek. 14 şubat hediye tercihleri arasından seçebileceğiniz bu güzel ayna her zaman en tatlı hatıra ve sevgi unsuru olarak kız arkadaşınızda kalacaktır.

6,5 cm çapında olan bu aşk aynası siz, yani aşkitosundan ona gidecek en özel ve tatlı ayna olduğundan çantasında her zaman taşıyacağı bir ürün. Bundan böyle rujunu, pudrasını tazelediği her anda, saçını – başını düzeltmek istediği her zaman ilk işi çantasından ya da cebinden bu aynayı çıkartarak bakmak olacak. Sevdiğiniz kadını her zaman bakımlı kılabilmek adına ona içinde en güzel aşk mesajlarıyla gönderebileceğiniz en işlevsel ayna tam bu sayfada duruyor.  Onlara sıradan günlerde, küçük sürprizler yapmayı tasarladığınızda ya da  özel zamanlarınızda  güzel bir hediye sunmak istediğiniz bu ayna hemen aklınıza  gelebilecek  şirin bir hediye. Bir tarafında büyüteçli ve diğer tarafında standart bir ayna bulabileceği bu 2’li ayna sayesinde tüm güzellik ihtiyaçlarını görebilecektir. Hediye kavramının en şık, zarif ve sıcak formunu bu aynada bulacak olan sevgiliniz  bazen hiçbir  sebep yokken bile bu güzel aynaya bakmak için bahaneler yaratacak. Zira bu ayna her zaman sizi yanında hissedebileceğiz özel bir obje olacaktır.

Bayanların çantalarının vazgeçilmez aksesuarı olan aynaları tamamen onlara özel bir hediyeye çevirmek ister misiniz?

Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası, üzerine işlenecek olan isim ile tamamen sevgilinize özel hale geliyor.

Metal malzemeden yapılan, kalp şeklindeki kırmızı aynanın üzerine sevglinizin ismini yazdırınca sıradan makyaj aynalığından çıkıyor ve oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşüyor.

Sevgilinizi oldukça şaşırtacak olan Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası O'na özel günlerinizde verebileceğiniz en özel hediye..

Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası, sevgilinizin ihtiyaç duyduğu her zaman çantasında taşıyabileceği naif ve kullanışlı bir ürün.

Sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası; ufak ama anlamlı bir hediye olacaktır ve kalıcılığını uzun yıllarca sürdürecektir.

 

Sevgiliye Hediye Kalp Makyaj Aynası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 6,5 cm çapındadır.
  • Deri kaplamadır.
  • 1 tarafı büyüteçli olmak üzere 2 adet ayna bulunmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.