X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130626
Tavsiye Et >
80 karakter yazabilirsiniz.
12 karakter yazabilirsiniz.
12 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye hediye kalp desenli fotoğraf albümü ile ona eşsiz bir hediye verebilirsiniz.

Bu dünyada en önemsediğimiz varlıklar kalbimizin sahibi olan kişiler olduğundan ötürü, onlara hediye vermek söz konusu olduğunda da çok  verdiğimiz hediyelerin  eşsiz olmasını isteriz elbette. Öte yandan sevdiğimiz insanla birlikte çektirdiğimiz fotoğraflarda bizler için en önemli detaylardandır. Onlarla geçirdiğimiz anları ve bir daha asla geri gelmeyecek olan zamanları unutulmaz kılarız bu şekilde. İşte Hediye Fabrikası sayfaları ise sizler ve sevdikleriniz için hem en özel hediye fikrini hem de resimlerinize yuva olacak en özel albümü size özel olarak tasarlıyor ve sadece sizin dokunuşlarınızla form bulacak tasarımda bir albüme dönüştürüyor. Sevgilinize, eşinize; yıl dönümü hediyeleri, doğum günü ya da sevgililer günü armağanı bakıyorsanız bu özel albüm muhteşem bir hediye olacaktır.

15 yaprak bulunan bu özel çerçeveye seçtiğiniz ebata göre dilerseniz 30, ya da dilerseniz 60 adet resim sığdırabilirsiniz. Üzerine yazdırabileceğiniz isimleriniz ve aşk mesajları ile tasarımını tamamen sizin yapabileceğiniz sevgilinize ve size ait olacak bu özel albümün kapakları ahşap malzemedendir. İddia editörüz ki bu albüm bir albümden çok öte görünümde duracak evlerinizde. Zira gerek ahşap tasarımı ve gerekse bir tabloyu andıran işlemeleri, mesajları üzerinde bulunduracak olan bu albüm aşkınızın en güzel nişanesi de olacaktır aynı zamanda. Ahşap hediyelik eşya niteliğindeki bu ürün adeta sevgilinize güzel bir aşk tablosunu andıracak.

Üzeri en güzel kalp ve çiçek oyma işlemeleri ile detaylandırılmış olan bu özel albüm ona en güzel aşk sözlerini ve iltifatlarını söylemenizde köprü olacak. Tam ortasına ise isimlerinizi kalpli bir sembol şeklinde yazdırabileceğiniz albümünüz belki de aşkınızın en güzel tarifi olabilir ne dersiniz? Öte yandan da yine kapağında da hediye ettiğiniz özel tarihin günü yer alacaktır. Etkileyici hediyeler arayışına girdiğinizde sevdiğiniz kadını havalara uçuracak anlamlı, kalıcı, duygu yüklü, romantik ve aynı zamanda da kalıcı hediyeler için doğru seçenek çiftlere özel bu ahşap albüm olacaktır. Sevgilinizle çektirdiğiniz resimleri artık sıradan albümlerin esaretinden kurtarabilirsiniz. Zira bu özel ahşap tablo tadındaki albümün her yanı siz ve aşkınız kokacak!Tamamen size özel hazırlanan bu albüm ile sevgilinizi şaşırtın!

Herkes sevilisine en özel, en anlamlı hediyeyi vermek ister. Ve bunun için günlerce uğraşır, büyük bir arayış içine girer.

Sevgilinize çok beğeneceği, sürpriz özelliği taşıyan Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü ile hediyelerin en güzelini verin!

Evinin en özel köşesinde saklayacağı, en özel fotoğraflarınızla süslü bu albüm unutamayacağı bir hediye olacaktır.

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü'nün içi ilk buluşmada çekindiğiniz fotoğraflarınız, çok önemli bir günde çekindiğiniz fotoğraflarınız ve daha birçok özel fotoğraflarınız ile dolacaktır.

Sevgiliniz ile birlikte unutulmaz anlarda çekindiğiniz fotoğraflar çok romantik bir albümün içinde oldukça hoş duracaktır.

Size özel tasarlanan bu albümü sevgilinize en özel günlerinizde armağan edin.

 

 

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Fotoğraf Albümü satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ön ve arka kapağı ahşap malzemeden üretilmektedir.
  • İçinde fotoğraflarınızı yerleştirmeniz için 15 adet yaprak bulunur.
  • Özelleştirmeler ahşap üzerine yakılarak kalıcı bir şekilde yapılmaktadır.
  • 60 adet 10 x 15 veya 30 adet 15 x 21 fotoğraf kapasitelidir.
  • Ürün yalnızca kişiye özel ahşap kapaklı albüm olup fotoğraflar sizin tarafınızdan eklenmektedir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.