X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak
Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak
Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak
Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak
Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak

Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138666
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyorsanız eğer onun için Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve erkek arkadaşa unutmayacağı bir hatıralık hediye takdim etmiş olursunuz. Erkek arkadaşa alınabilecek hatıralık hediyeler arasından en kullanışlı olanı kesinlikle bu çakmak olacaktır.

Aynı şekilde erkeklere doğum günü sürprizi yaparak onu çok mutlu etmek istiyorsanız eğer erkek sevgiliye hediye olarak onun çok kullanacağı bir ürünü seçebilir ve ona takdim edebilirsiniz. Bu anlamda sevgiliye alabileceğiniz erkek hediyeleriarasından Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak'ı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve erkek arkadaşa armağan edebilirsiniz. Öte yandan evlilik yıldönümü hediyeleri erkeğe alınacağı zaman iki kere düşünmek lazım. Erkeklerin kullanabileceği bir hediye seçeneğini erkek eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak kesinlikle alabilirsiniz. Bu anlamda en güzel erkek aksesuarlar arasında yer alan Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Dilerseniz çakmağın üzerine sevgilinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve erkek arkadaşın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Doğum günü gibi özel günlerde erkek sevgiliye hediye olarak alınabilecek oldukça kaliteli bir hediye seçeneği olan Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak ile ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Dilerseniz de erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu hediye çakmak ile ona güzel bir anı oluşturabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden sevgiliye hediye olarak alınabilecek bu ürünü Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevgiliye armağan edebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Sevgiliye Hediye İsminiz Yazılı Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.