X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti
Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti

Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti

224,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135559
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevgiliniz için tasarladı..

Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti, Viski tutkunu sevgilinize armağan edebileceğiniz çok şık bir tasarım..

Viski'nin birçok markası birçok çeşidi olsada aynı tarz bardakla ve şişe ile içilir.

Viski içme keyfine farklı bir boyut kazandıracak Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti, sıradan viski setlerini unutturacak ve viski içmeyi seven sevgiliniz için ideal bir hediye olacak..

Prestij sahibi sevgilinize hediye edebileceğiniz Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti, arma detaylı tasarımı ile göz dolduruyor.

Viski içme keyfini ikiye katlayacak olan armalı bu şık set, viski tutkunu sevgiliniz için özel bir işçilikle tasarlanmıştır.

Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti tamamen hediye sevgilinize özel hazırlanacağından ve eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağından sevgilinizin kendini özel hissetlerini sağlayacaktır.

Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti'nin üzerine işlenecek olan isim, tarih ve mesajınız bu kadehleri sevgiliniz için çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Viski içmekten keyif alan sevgilinize özel günlerinizde hediye edebileceğiniz Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti ile severek kullanacağı ve tamamen O'na özel tasarlanmış bir armağan verebilirsiniz.

Özel olarak üretilen şık tasarımlı arma detaylı bu set, özel yapım ahşap kutu ile sevgilinizin beğenisine sunulacaktır.

 

Sevgiliye Hediye İsimli Viski Şişesi & Kadeh Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özelllikleri:

  • Set 1 adet şişe (tıpası ile birlikte) ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Lazer ile yazılan yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • 12'li Viski Taşı İle birlikte gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.