X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137784
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilinize olan hislerinizi küçük bir hediye ile ona ifade etmek elinizde. Nasıl mı? Hediye Fabrikası olarak tasarladığımız Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni size ve sevgilinize özel olacak şekilde dizayn edip onun beğenisine sunarak.

Takvim yapraklarının her birinde en güzel fotoğraflarınızdan birinin yer alacağı bu hediye romantik tasarımıyla sıradan görüntüsünden uzaklaştırılıyor. Takvim yapraklarının hemen ön kısmında yer alan kapakta ise en beğendiğiniz fotoğrafınız ve sevgi dolu mesajınız yer alıyor. Böylelikle sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden birine dönüşen Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni ona sevgiliye sürpriz hediye olarak ya da sevgiliye romantik hediye olarak sunabilirsiniz. Sevdiğiniz insan için hem oldukça özel hem de anlamlı bir hediye olabilecek bu masa takvimi ile onun kalbini yeniden kazanmak elinizde. En güzel anılarınıza ev sahipliği yapacak Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni hayatınızın aşkına yıldönümünüzde, sevgililer gününde veya doğum gününde armağan edebilirsiniz. Anlamından ve ilk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyecek Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni sevgiliniz evinin en güzel köşesinde sergileyebilir veya ofisinde çalışma masasına koyup en güzel fotoğraflarınız ile motive olabilir.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi fikirlerinden biri olarak veya sevgiliye sürpriz doğum günü hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni kaçırmamak o özel insan için hazırlatmak isterseniz şimdi sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın ve siparişinizi bize iletin. Vereceğiniz bu anlamlı hediye ile özel günlerinize anlam katın.

 

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi​ni Satın Almadaqn Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 10 x 14.5 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.