X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata
Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata

Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139395
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşa farklı ve oldukça hoş bir sürpriz yaparak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata tam aradığınız hediye olacak! Oldukça tatlı çikolatalardan yapılmış olan mesajınızı sevgiliniz afiyetle yiyecek! Üzerine esprili bir dille ' Hayatım şarjım bitti buradan yazıyorum' baskısı oluşturulan bu çikolataların üstüne ayrıca sevgilinizin ismini de baskılatarak onu duygulandıracaksınız. Kız arkadaşa yalnızca doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde hediye almakla yetinmeyenlere önerdiğimiz son derece farklı ve esprili bir hediye olan Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Bunun yanı sıra en tatlı sevgililer günü cikolata seçeneği olacak Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata ile özellikle kız arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar şaşırtacaksınız. Son derece lezzetli bu çikolatayı afiyetle yerken, kız arkadaşınız sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Kız arkadaşıma ne hediye alabilirim diye düşünenlere en tatlı sevgililer günü hediyesi olan Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata'yı öneriyoruz. En tatlı çikolatalar bir araya getirilerek oluşturulan ve üzerine kişiye özel isim ve mesaj baskısı yapılarak hazırlanacak olan hediyeyi kız arkadaşınız çok beğenecek. Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata'yı dilerseniz doğum günü hediyesi dilerseniz de sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda sıradan bir günde sevgilinizi şaşırtmak için de tercih edebilirsiniz.

Öte yandan bu esprili çikolata hediyesinin yanı sıra sevgiliye çünkü seni seviyorum temalı baskılı çikolatalar da oluşturarak romantizmin boyutlarını zorlayabilir ve sevgiliye karşı olan aşkınızı en güzel şekilde ona gösterebilirsiniz. Bu anlamda sevgiliye alınacak en güzel hediyeler onun ismine özel olarak hazırlanacak hediyelerdir. Sevgilinin ismine özel hazırlanan ve espirili mesaj içeren Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata ise sevgilinizin asla hayır diyemeyeceği nadide armağanlardan biri olacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken farklı bir hediye tercihi olacak! Kız arkadaşa veya erkek arkadaşa farketmeksizin sipariş edebileceğiniz ve sevgiliye mükemmel bir sürpriz olacak Sevgiliye Hediye Esprili Mesajjlı Harf Çİkolata sizi bekliyor.

Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.

  • Kutu içerisinde 88 adet harf çikolata bulunmaktadır.

  • Kutu içerisinde toplamda 600 gram çikolata gönderilmektedir.

  • Sevgiliye Hediye Esprili Mesajlı Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.