X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Sevgiliye Doğum Günü » Bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi » Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe

Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136829
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilinize olan hislerinizi hediyenize de yansıtın!

O eşsiz insana karşı beslediğiniz güzel duyguları dışa vurmak adına özel günlerde veya içinizden ona hediye almak geldiği herhangi bir zamanda romantik veya şirin tercih edersiniz. Hediyeniz sevgilinizi etkilesin, anlamını yıllarca korusun istersiniz. Böylesine özel bir hediyeyi sizlere sunuyoruz, Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe..

Dağ evlerinin büyüleyici havasına olan hayranlığı ile bildiğiniz sevgilinize en özel günlerinizde hediye edebileceğiniz bu sıradaışı tasarım onunla keyifle bakacağı, büyüteceği bir bahçe olacaktır. Evinde veya ofisinde neşeyle büyüteceği bu bitkiye her baktığında size olan sevgisi artacaktır. Dağ evlerinin verdiği o güzel hissi yansıtacak olan Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe'nin şirin minyatür tabelasına yazılacak isimleriniz bu hediyeyi sade ve sadece size özel kılacaktır.

Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçe'yi ister doğum günü hediyesi olarak tercih edin ister yıldönümü isterseniz de sevgililer günü; hangi özel günde olursa olsun bu hediye sevgilinizi mutluluktan havalara uçuracaktır.

Sukulent bitkilerin gölgesinde DAĞ EVİ oluşturulmuştur. Dağ evini ve bitkileri saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır. Sevgilinize farklı bir çiçek almak isteyenler için düzgün sulandığı ve güneş aldığı takdirde hiç ölmeyecek olan sukulent bahçeler muazzam bir hediye olabilir. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Sevgiliye Hediye Dağ Evi Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 13x13x5 cm. boyutlarında özel tasarım el yapımı seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.