X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Bayan Sevgiliye » Sevgiliye Kolye » Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye
Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye
Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye
Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye
Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye

Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137299
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilinize hediye alacağınızda ışıltılı ama bir o kadar da manalı hediyelerle onu büyülemek isteseniz kesinlikle seçeneğiniz sevgiliye hediye aşık kuşlar olabilir. Sevgiliye gümüş kolye aradığınızda üzerinde kalpten bir dala konmuş olan bu kuşlar, ona aynı ikinizi hatırlatacak…

Sadece gümüş bir kolye birbirine aşık bir çifti bu kadar güzel anlatabilirdi doğrusu… Eğer siz de birbirinize sırılsıklam aşık çiftlerdenseniz neden seçiminiz bu üründen yana olmasın ki? Bakın bu güzel kuşlarda aynı sizin gibi tek kalp olmuş ve aynı kalbin içinde, üstelikte ağız birliği yapmışçasına tek bir kalbi paylaşıyorlar. Hayatta aynı dili konuşuyor olmak, iyi anlaşmak, paylaşımlar konusunda hem fikir olmak ya da çift olarak dengeyi tutturmak kolayca elde edilen kavramlardan değildir. Bu nedenle siz böyle bir sevgili bulduysanız bu hayatta ki nadir erkeklerdensiniz demektir. Ona dünyanın en güzel hediyelerinden almak istiyorsunuz biliyoruz. Ama unutulmamalıdır ki hediyenin güzelliği kadar manalı, anlamlı oluşu da özellikle kadınlar tarafından çok önemsenen unsurlardandır. Sevgiliye 1 yıl hediyesi ararken bu sayfada olmanız tesadüf olmayabilir. Bu nedenle de aşık kuşlar kolyesini bir kez daha düşünmenizi öneririz.

Aşık kuşlar temalı gümüş kolyede hem manalı, hem estetik, hem de zarif bir aksesuarı aynı anda bulabileceksiniz. 925 ayar ışıl ışıl zirkonlarla kaplı olan aşık kuşlar gümüş kolyesi ışıltılarının yanı sıra sevdiğiniz kadına sunduğu anlam ile her şeyin önüne geçecek. Bildiğiniz gibi kadınlar göz alıcı takılara bayılır. Biricik prensesiniz bu hoş tasarımlı kolyeyi 7/24  takabileceği gibi tüm giysi kombinlerinde de günün her saati kullanabilecektir. Ona yaş gününde, yılbaşında hatta sevgililer gününde anlamlı hediye arıyorsanız kendinizi bulmuş sayabilirsiniz.

Sevginin her zaman en güzel ifadesi başbaşa vermiş çifte kumrular gibi sözlerle anılır öğle değil mi? Yine muhabbet kuşları da kuşların yaşadığı aşk  hakkında en  güzel benzetmedir. Gül ile bülbülün aşkını da unutmamalıyız bu arada. İşte aşkın her zaman  en güzel tezahürü  en zarif şekliyle kuşlarda  görülmüş olacak ki, siz de bu  aşık kuşlar gümüş kolye ile bu benzetmeyi en güzel ifadeyle atfedebileceksiniz sevdiğinizde. Sizin ona gün boyu  telefonda, mesajlarda, akşam yanına gittiğiniz de söylediğiniz iltifatlar, keza onun sürekli size yaptığı aşk dolu cilveler  sevgiliye hediye aşık kuşları gümüş kolyede de  başbaşa vermiş bu kuşların birbirine  ötüş hallerinde de mevcut değil mi zaten? O halde görünüşleri ile aynı sizi tasvir eden bu kuşlar  kesinlikle sizin olmalı.

Sevgilinize sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebileceğiniz bir hediye sunmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye, tasarımı ve zarifliği ile dikkat çeken şık bir hediye. Kolyenin aşık kumrular şeklindeki tasarımının sevgilinizde farklı hisler uyandıracağı kesin. Kumruların benzersiz aşkını ve birbirlerine olan bağlılıklarını yansıtan bu kolye aşkınızı da pekiştirecek ve ona ne kadar değer verdiğiniz gözler önüne serilecek. Hayatınızın aşkına en özel günlerinizde sunacağınız Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye'nin heyecanını da koruyacağından emin olabilirsiniz.

Büyük bir aşk ile bağlı olduğunuz sevgiliniz için sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolye için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu şık ve anlamlı hediyeyi kaçırabilirsiniz.

 

Sevgiliye Hediye Aşık Kuşlar Gümüş Kolyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 925 ayar gümüş kolye
  • Özel hediye kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.