X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı
Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı
Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı
Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı
Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı

Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138071
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.

Fotoğraflar, en güzel anılarımızı ölümsüz kılmak adına çekildiğimiz hatıralar olarak uzun yıllar etkisini kaybetmez. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları fotoğrafladığınızda, o anı ileride de hatırlama ve tekrar yaşama şansı bulursunuz. Fotoğraflarla hazırlanarak kişiye özel hale getirilen hediye seçenekleri de haliyle en özel hediyeler arasında yerini alıyor.

Sevgiliye hediye olarak sizlere sunulan love tasarımlı fotoğraf albümü, sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anıları tekrar yaşatmanızı ve ona eskileri hatırlatmanızı sağlayacak anlamlı bir seçenek olacaktır. Sizin için kıymeti büyük sevgilinize verdiğiniz önemi gösterebileceğiniz ve duygularınızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz etkileyici fotoğraf albümü en güzel doğum günü hediyesi olacak ve sevgilinize büyük bir mutluluk verecektir.

Yanınızda olduğu zamanlarda, yaptığınız her şeyi daha özel kılan ve sizi yalnızlığı hissetmekten kurtaran sevgilinizle her paylaşımınız çok özel ve akılda kalıcı olacaktır. Onun için isimlerinize özel bir şekilde sevimli figürlerle hazırlatacağınız fotoğraf albümü de ona sunduğunuz en güzel hatıralar arasında yerini alacaktır. Albümün içerisini en güzel anılarınızı yansıtan fotoğraflarla doldurabilir, bir kısmını ilerideki zamanlar için boş bırakabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte dolduracağınız fotoğraf albümü aşkınızın sembolü olarak Sevgililer Günü için hediye seçiminde değerlendirilebilir. Kişiye özel oluşuyla sevgilinizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak bu anlamlı hediye uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek ve her baktığında onu gülümsetecektir.

Sevgiliye özel günler için alınabilecek hediyeler arasında son derece özel olması ve sizden bir şeyler taşıması ile fark yaratan love tasarımlı fotoğraf albümü en güzel hediye fikirleri arasında, hediye arayışınızı sonlandıracaktır.

Sevgiliye Hediye Albüm Love Tasarımlı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • Albümde 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüleri 10 x 15 cm'dir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.