X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Bayana Doğum Günü » Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm
Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm
Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm
Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm
Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm

Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130630
Tavsiye Et >
35 karakter yazabilirsiniz.
40 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye hediye ahşap kapaklı kalp desenli albüm ün sevgilinizin olması için o kadar çok neden var ki…

Her zaman sevdiklerimizle çektirdiğimiz fotoğrafları özene bezene çektirsek de ne yazık ki o anlara gösterdiğimiz özen hep o anda kalır. Sonrasındaysa çektirdiğimiz bu fotoğraflar ne yazık ki telefonlarımızın içinde, sıradan resimlikler de ya da   dolaplarımızın – çekmecelerimizin içinde sıkışır ve özellikle de sevgilimizle çektirdiğimiz bu resimlere çok yazık olur bu bağlamda.

Oysaki şimdi sizin için harika bir albüm fikrimiz var. Bu albümü özel gününüzde sevgilinize armağan etmeniz için sadece bir değil, yüzlerce sebep var. Bir kere sevgiliye hediye ahşap kapaklı kalp desenli bu albüm adeta bir albüm edasında değil aşkınızın ansiklopedisi ya da aşkınızın tablosu edasına bir hediye gibi görünecektir her şeyden önce. Sevgililer günü ne hediye alınabilir sorusunun bir numaralı cevabı olabilecek olan bu albüm ile ona göze en güzel şekilde hitap edecek romantik bir hediye verebilirsiniz.

Kapağında kalplerin dans ettiği, uçuş uçuş uçuştuğu ve adeta çimen gibi filizlendiği bu güzel albüm çok farklı şekilde gülümseyecek sevdiğiniz kadına. Yerde filizlenen kalplerin, yukarda aşk bulutu misali uçuşan kalplerin gözünü okşayacağı bu özel albümü gördüğünde sevgiliniz kesinlikle içine resimlerinizi yerleştirmek konusunda sabırsızlanacaktır. Doğum günü sevgiliye hediye konusunda da yine bu gösterişli ve mesajlı albüm onun için  etkili hediyelerden olacak.

Öte yandan albümün üzerinde bulunan isim özel özelleştirmelerini ve muhteşem mesajınızı gören sevgiliniz bu özel tasarımından dolayı hediye albümünüze bayılacak. Ahşap dokusuyla, gözü okşayan görünümü ile, ahşabın verdiği derinliği sayesinde sevgiliniz bu albümü çok beğeneceğinden her zaman evinizin en özel köşesinde saklayacak. Sevgililer günü hediyeleri kapıda ödemeli avantajlarından yararlanarak yerinizden bile kalkmadan bu güzel hediyeye sahip olabilirsiniz. Gelin bu yıl özel günlerde alacağınız armağanlarınız birbirinden sürprizli, farklı romantik ve etkileyici olsun. Hediye Fabrikası sayfalarında gezintiye çıktığınızda tüm bu farklı hediyelere birbirinden güzel şekilde rastlayabileceksiniz. Doğum gününde, sevgililer gününde yılbaşında ya da yıldönümlerinizde  sevdiğiniz kadına, eşinize verebileceğiniz bu güzel  albüm dört dörtlük bir hediye olacaktır.

Zamanı kalıcı kılan, duyguları ölümsüzleştiren o çok özel fotoğraflar kaybolup gitmesin!

Sevdiğiniz ile çekindiğiniz güzel fotoğrafları ömür boyu evinizin baş köşesinde saklamayı istemez misiniz?

Sevgilinizle geçirdiğiniz her saat, her dakika, her saniye sizin için çok önemlidir. Bu önemli anları kimi zaman fotoğraflayarak ölümsüz hale getiririz. Ama bu özel anılar, orda burda kalırlar unutulurlar. Çok özel anılarınızı Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm ile unutulmaz hale getirin!

Üzerine eklenecek isimler, tarihler, mesajlarla tamamen size özel hazırlanan bu tasarım ile sevgilinize romantik, anlamlı, unutulmaz bir hediye verin.

Bu eşsiz hediye ile sevgilinizi şaşırtın. O'na olan hislerinizi bu albüm ile hissettirin.

Üzeri lazer ile işlenmiş küçük kalpler ve aşk dolu kapağı olan Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm oldukça romantik bir hediye.

Sevgiliye hediye olarak alınacak kullanışlı ve anlamlı bu albüm ile aşkınızı her daim hissettirin. Aşk mesajınızı söyleyin biz albüm kapağını aşkınızı işleyelim siz de sevgilinizi mutlu etmenin tadını çıkarın.

 

Sevgiliye Hediye Ahşap Kapaklı Kalp Desenli Albüm satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Özellikleri :

  • En 18cm boy 22cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.