X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası
Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası
Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası
Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası

Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136419
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bir nevi aşk günlüğü olarak ifade edebileceğimiz ajanda, en güzel anların derlendiği, aşkın günü gününe anlatıldığı bir kitap niteliğindedir. Özellikle yazmayı sevenlere harika bir hediye olacaktır. 5 yılı kapsıyor olması ise avantajlı yanlarından biri olarak düşünülebilir. Çünkü çok uzun bir süre aralıksız olarak mutlu anlatı not etme, güzel bir anılar kitabı oluşturma fırsatı sunuyor. Bu ajandayı isterseniz sevgilinize hediye ederek, güzel anılarınızı not etmesini sağlayabilirsiniz, isterseniz de eşinize hediye edip, evliliğinizin güzel bir kaydını oluşturabilirsiniz. Her hâlükârda güzel olan tüm anıların derleneceği hediye, mutluluk verici olacaktır. Hem hediyeyi verdiğiniz anda, hem günlük tutma sürecinde hem de hikâyeniz tamamlandığında, mutluluk sizinle olacaktır.

Sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri arayanlar, farklı ne yapabilirim diye soranlar, bir de bu fikri değerlendirmeli. Hediyenin farklı oluşu, daha da dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim, onu nasıl şaşırtabilirim diyenler de böylece en güzel cevabı bulmuş bulunuyorlar. Kıza hediye ne alınır denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olacak olan bu ajanda, aşkınızın en güzel kaydını tutacak olan kişi yani sevgilinizi oldukça mutlu edecektir. Yazmanın verdiği huzur ve keyif ise daima sizinle olacak. Aslında işin asıl keyifli tarafını, anılarınızı okumaya başladığınızda göreceksiniz. Siz de zaman kaybetmeyin ve mutlu anlat günlüğünüze başlayın. Bunun için kolayca sipariş verebilirsiniz. Hızlıca ulaşacağınız hediyenizin ilk sayfasınız siz doldurmaya ne dersiniz? Böylece hikayenizin başlangıcı daha güzel olacaktır.

 

Sevgiliye Hediye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 5 yıllık olmak üzere tasarlanmıştır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.