X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu
Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu
Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu
Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu
Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu

Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136449
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye farklı ve romantik bir hediye etmek onu en güzel anında mutlu etmek istemez misiniz? Peki ya hep klasik ve basit ürünlerden sıkılmadınız mı? Sevgiliye hergün aşkınızı ifade edecek anlamlı sözler söylemek istemez misiniz? İşte bu tüm soruların cevabı Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu Hediyesinde saklı. Sevgiliye verilebilecek, her güne özel birbirinden etkileyici sözler içeren harika bir hediye! Sevgiliye orjinal , bir o kadar farklı ve eğlenceli hediye alternatifi olarak verebilirsiniz. Her kadının ve erkeğin hayranlıkla okuyacağı aşk sözleri, hergüne özel ayrı ayrı yazılmıştır. 365 tane sevgi sözü bulunmaktadır, kartlar kırmızı kalp şeklindedir. Sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerarasında bulunan bu aşk kutusu ile sevgiliye bütün bir yıl yetecek kadar güzel sözler hediye edeceksiniz.

Sevgililer günü gibi özel bir günde kız arkadaşa armağan edebileceğiniz romantik sevgililer günü mesajları ile kız arkadaşı son derece mutlu edeceksiniz. Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu ile kız arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar sevindirecek ve ona romantik olduğu kadar anlamlı bir hediye almış olacaksınız. Tam bir yıl boyunca her gün bir tane açık okuyacağı duygusal mesajlar içeren bu aşk kutusu ile sevgiliniz size her gün daha çok aşık olacaktır. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünleri arasında yer alan ve sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz tam anlamıyla romantizmin doruğunu yaşatacağınız bir hediye seçeneğidir. Siz de bu güzel hediyeyi kız arkadaşa armağan ederek onu son derece mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Ger gün bir güzel söz ile uyanacak olan kız arkadaşınız sizi her gün daha çok sevecektir. Bu özel ürünü 14 şubat sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşa hediye edebilir ve onun mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Sevgililer gününün yanı sıra sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk kutusu ile sevgiliyi şaşırtacak ve ona unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Kız arkadaşa ya da erkek arkadaşa hediye olarak alınabilecek unisex bir hediye seçeneği olan bu aşk kutusunu sakın kaçırmayın!

Bu anlamda doğum günü hediyeleri sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerden birini içermelidir. Kız arkadaş için doğum günü oldukça önemli bir gün olduğundan ona alacağınız hediye de bir hayli romantik ve uzun süreli etkiye sahip bir hediye olmalıdır. Bu bakımdan kız arkadaşa hediye olarak alınabilecek en güzel seçenek Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu hediyesi olacaktır. Sevgilime unutulmayacak hediyeler almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye olan aşk kutusunun içerisinde tam 365 adet sevgi mesajları yer almaktadır. Bu da demektir ki sevgiliye tam bir yıl yetecek kadar güzel sözler onu son derece mutlu edecek ve her geçen gün size daha çok aşık olmasını sağlayacaktır.

Bütün bunların yanında yılbaşı için sevgiliye yeni yıl hediyesi arıyor ve bir türlü ona ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız kız arkadaşa hediye olarak yeni yılda bu aşk kutusunu armağan edebilir ve bir sonraki yıla kadar almış olacağınız bu hediyenin etkisini devam ettirebilirsiniz. O halde Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu hediye seçeneğini kız arkadaşa şimdi armağan edebilir ve sevgililer günü gibi özel günlerde onu şaşırtabilirsiniz. Asla unutamayacağı bir hediye tercihi olan bu ürün ile birlikte sevgilinizin size olan aşkı ilk günkü gibi canlı kalacaktır. En özel günler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Sevgiliye Hediye 365 Gün Aşk Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Sözlerden Bazıları:

"Gördüğüm en güzel rüyasın sen"
"Yanında olmasam bile seninle olduğumu hissediyorum"
"Bana hayranlıkla bakmanı seviyorum"
"Ne mutlu bana ki hep benimlesin"
"Dünyanın en güzel bağımlılığı sensin"

Paket İçeriği:

365 Adet Kalp Şeklinde Sevgi Sözleri içeren Kağıt
1 Adet Kalp Şeklinde Kutu (14,5cm x 14cm x 5,5cm)

NOT:
Kutu Modelleri Değişiklik Gösterebilir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.