X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi
Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi

Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136298
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye karşı olan aşkı her fırsatta göstermek istiyorsanız ve ona sevginizi her an hissettirecek bir hediye arayışı içindeyseniz size harika bir önerimiz olacak! Duvara her baktığında sevgilinin sizi hatırlaması için alabileceğiniz Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi tam size göre! Kız arkadaşa alınabileceği gibi erkek hediye seçenekleri arasında da bulunan bu takvimin üzerine birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı da baskılatabilirsiniz.

Kişiye özel olarak hazırlanan Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi ile sevgiliye her zaman birlikte olacağınız mesajını verin. Sıradanlaşmış hediyelerin dışında sevgiliniz ve size özel hazırlanan bu takvim ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Romantik ve kibar bir hediye olan Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi sevgilinin duvarına çok yakışacak. Bu özel takvime her baktığında aşkınız pekişecek ve sevgilinin tatlı yüzünde gülümsemeler oluşacak. Bu anlamda kız arkadaşa doğum günü hediyesi alarak onu mutlu etmek istiyorsanız eğer, birlikte çekildiğiniz fotoğrafı içeren bu duvar takvimi ile kız arkadaşa unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız.

Sevgiliye yıldönümünüz için hem çok farklı hem de çok özel bir hediye arıyorsanız Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi'ni size özel hazırlatın ve O'na armağan edin. İsterseniz de eşe evlilik yıldönümü hediyesi olarak kişiye özel olarak hazırlanan bu takvimi armağan edebilirsiniz. Sevilen kıza hediye almaktan asla vazgeçmeyenlere özel olarak hazırlanmış bir hediye tercihi olacaktır. Hediye Fabrikası farkıyla hazırlatılacak olan bu duvar takvimini doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde kesinlikle almak isteyeceksiniz.

Son olarak sevgilinin çalıştığı ofis için alınabilecek büro aksesuarları arasında yer alan Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi ile sevgiliye unutulmayacak bir yıl dileğinde bulunacak ve nice beraber senelere anlamı taşıyan bir kişiye özel hediye almış olacaksınız.

Sevgiliye Hediye 2017 Duvar Takvimi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 30x40 ölçülerinde
  • 240 gr parlak kağıt
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.