X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu
Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu

Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139281
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşa sevgililer günü için farklı ve son derece romantik bir hediye alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi planlıyorsanız eğer ona kesinlikle Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu hediye seçeneğini almalısınız. İçerisine birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafları koyabileceğiniz ve ona güzel notlar yazabileceğiniz bu kutu açılınca bir fotoğraf çerçevesi haline gelmektedir. Sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatacak yegane hediye seçeneklerinden biri olan Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Aynı zamanda istanbul hediye için aynı gün kargo seçeneği bulunan bu ürün sayesinde hediye seçiminde geç kalmış bile olsanız hediyenizi tam zamanında takdim edeceksiniz.

Açıldığında fotoğraf çerçevesi haline gelen ve ahşap çerçeveler kadar şık bir görünüme sahip olan Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu hediye seçeneği, sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde kesinlikle alınması gereken romantik hediyeler içerisinde bulunmaktadır. Eğer siz de foto albüm yapma istiyorsanız Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu'yu gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevgiliye armağan ederek onu son derece mutlu edebilirsiniz. Hem hediye kutusu hem de hediye albümü özelliği taşıyan farklı ve oldukça anlamlı bir hediye olan bu patlayan kutu, ona unutulmayacak bir anı olacaktır.

Kadınlara alınabileceği gibi erkek için sevgililer günü hediyeleri seçenekleri arasında da bulunan Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu hediyesi erkek arkadaş tarafından da çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Erkek arkadaşa ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve bir o kadar hatıralık bir hediyedir. Bu bakımdan özel günlerde sevgiliye alınabilecek hediye çeşitleri arasında başı çeken bir ürün olan Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu hediyesi, kişiye özel hazırlanması sayesinde sevgilinizin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlamakla kalmayacak size daha çok aşık olmasını da sağlayacaktır. O halde bu romantik hediyeyi daha fazla beklemeden sevgililer günü ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hemen sipariş edin ve sevgiliye vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona gösterin!

Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Patlayan Kutu 11cm x 11xm ölçülerindedir.

  • 8 adet 9cm x cm 4 adet 8cm x 8cm olmak üzere 12 fotoğraf eklenebilmek.

  • 12den daha az fotoğraf ekleyerek sipariş tamamlamak isterseniz aynı fotoğrafı farklı alanlara birden fazla kullanabiliriz.

  • Mesaj ve isminizi yazılabileceğiniz özelleştirilebilir kutu kapağı.

  • 2 adet zarf mesaj alanı.

  • Kutu içinde 1 adet sürpriz kutusu bulunmaktadır.

  • Sürpriz kutusu içinde 2 adet uğur böceği çikolata 1 adet kalp çikolata, gül yaprakları ve süs boncukları bulunmaktadır.

  • Sert dayanıklı kartondan imal edilmektedir.

  • Sevgiliye Hediye 12 Fotoğraflı Patlayan Kutu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.