Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Sevgiliye İlginç Hediyeler » Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı

Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136271
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye hediye olarak romantik bir hediye almak istiyorsanız size en özel hediye seçeneğini sunuyoruz. Hayatın sevgilinizi karşınıza çıkarmasının bir çok sebebi vardır ve sizin O'nu sevmenizin bir çok nedeni.. Belki gülüşü için seviyorsunuzdur, belki tatlı huyları, belki kaşı-gözü, belki de eşsiz kalbi için. Gelin bu nedenlerin 52 tanesini O'nun için bu kitaba yazın ve aşkınızı ifade edebilme şansını yakalayın. Eğer sevgililer gününe sürprizler hazırlamak istiyorsanız bu hediye seçeneği sevgiliniz tarafından çok beğenilecektir.

Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı ile sevgilinize hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye verin. O'nu sevmenizdeki nedenleri cümlelerinize döküp bu kitaba işleyin ve sevginizi ölümsüzleştirin. 'Sen benim ruh eşim, partnerim, en güvendiğim arkadaşımsın. Sensiz hayat nasıl olur düşünemiyorum ve hayal edemiyorum. Sevgililer gününde sana sadece seni neden sevdiğimi hatırlatmak istiyorum..' örneği gibi aşk dolu sözleri hayatınızın aşkına iletme fırsatı yakalayın. Artık bir kıza ne hediye alınır diye kara kara düşünmenize hiç gerek kalmayacak. Özellikle ilginç doğum günü hediyeleri ile sevgiliye daha önce hiç olmadığı kadar güzel bir sürpriz hazırlayacaksınız. Bu anlamda dilerseniz doğum günü gibi özel bir günde dilerseniz de sevgililer günü için bu anlamlı ve romantik hediye seçeneğini kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Öte yandan tanışma yıldönümü sürprizleri hazırlayarak sevgiliyi şaşırtmak istiyorsanız kız arkadaşa alınabilecek en özel hediye olan Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı, çok hoş bir sürpriz olacaktır. Alınabilecek en anlamlı hediye seçeneklerinin başıında gelen Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı'nı hemen satın alın ve sevgililer günü hediyesi olarak biricik aşkınıza hitaben hazırlayın. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünü olan bu kitap ile kişiye özel hediyeler anlamında romantizmin doruklarını yaşayacaksınız. Keyifli alışverişler.

Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 52 adet sevgi nedeni yazabileceğiniz kart.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.