X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata
Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata
Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata
Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata
Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata
Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata

Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138954
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü için ya da yılbaşı hediyesi olarak sevgiliye hediye Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata seçeneğini tercih edebilir ve sevdiğinize oldukça romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle kız arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bu anlamlı ve duygusal hediye seçeneğinin içerisinde isim baskılı çikolatalar ve birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğraf yer almaktadır. Bu anlamda kız arkadaş için sevgiliye yılbaşı çikolatları olarak ne alabilirim diye merak ediyorsanız Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata seçeneğini kesinlikle sipariş etmelisiniz.

Aynı şekilde sevgiliye özel olarak yılbaşı sepeti hazırlamayı düşünenlerin gönül rahatlığıyla sepete dahil edecekleri Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata ile sevgiliye unutamayacağı bir yılbaşı yaşatacaksınız. Öte yandan kız arkadaşa özel olarak 1. yıldönümü hediyeleri arayışı içerisindeyseniz ve kız arkadaşa ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! Bu anlamda çikolatalı hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata ile sevgiliye bu zamana kadar alacağınız en tatlı hediyeyi takdim edeceksiniz. Artık sevgiliye en güzel hediyeler nelerdir diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata hediye seçeneği ile kız arkadaşa son derece romantik bir yılbaşı sürprizi yapacaksınız.

Sadece yeni yıl hediyesi olarak değil, aynı zamanda doğum günü ya da sevgililer günü hediyesi olarak da Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebileceğiniz Sevgililere Özel Kalpli Harf Çikolata hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. O halde daha fazla beklemeden bu anlamlı ve bir o kadar tatlı hediyeyi hemen sipariş ederek kız arkadaşa güzel ve romantik bir sürpriz yapın! Daha fazla beklemeyin!

Sevgililere Özel İsimli Harf Çikolata' Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.

  • Yazılacak isimler 2. ve 3. sıraya yazılır geri kalan alanlar kalp çikolatalarla doldurulur.

  • Kutu içerisinde 44 adet harf çikolata bulunmaktadır.

  • Kutu içerisinde toplamda 300 gram çikolata gönderilmektedir.

  • Sevgililere Özel İsimli Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.