X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
Sevgililere Özel Aşk Bahçesi

Sevgililere Özel Aşk Bahçesi

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139104
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime romantik bir hediye almak istiyorum diyenlere çok özel bir hedye önerimiz var! Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediye mini bahçe ile sevgiliye sevgililer günü gibi özel günlerde son derece romantik bir hediye takdim edeceksiniz. Bahçeye onun ismini vererek oluşturacağınız bu hediyenin üzerine ayrıca sevgiliye olan duygusal mesajınızı da baskılatabilirsiniz. Bu bakımdan özel günler için alabileceğiniz sevgiliye hediyelik mini bahçe seçeneklerinden en çok tercih edilen ürün Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni tercih edebilirsiniz.

Bayan eşe olduğu kadar kocaya sevgililer günü hediyeleri olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz ve kocanızın doğa sevgisini artıracak olan Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediye seçeneği, Hediye Fabrkası'nda sizleri bekliyor. Kocama ne hediye alsam diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek kalmayacak! Ona karşı özel mesajınızla birlikte hazırlatacağınız bu mini bahçeyi kocanız dilerse evde dilerse de iş yerinde sergileyecek ve bahçeye baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Bu anlamda erkeğe sevgililer günü hediyeleri içerisinden kesinlikle almanız gereken romantik hediyelerden biri olan Sevgililere Özel Aşk Bahçesi, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Öte yandan hamile olan eşe doğum hediyeleri içerisinden tercih ederek hamile eşe armağan edebileceğiniz romantik bir ürün olan Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediyesi, hamile eşin canlı sevgisini doruklara çıkaracaktır. Eşime güzel ve romantik bir hediye alarak onu son derece mutlu etmek istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı bir ürün olacaktır. Bütün bunların yanı sıra eğer doktor bir sevgiliye sahipseniz sevgililer günü için veya doğum günü için doktora aınacak hediyeler içerisinde yer alan Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni doktor sevgiliye hiç düşünmeden takdim edebilir ve ona karşı olan aşkınızı en güzel şekilde doktor sevgiliye gösterebilirsiniz.

Öyleyse daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanacak olan Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediye seçeneğini sevgililer günü hediyesi olarak sevgiliye sipariş edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Onun mutluluğundan siz de kesinlikle keyif alacaksınız. Acele edin ve bu romantik ürünü sakın kaçırmayın!

Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.