X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti
Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti
Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti
Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti
Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti

Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139022
Tavsiye Et >
12 karakter yazabilirsiniz.
12 karakter yazabilirsiniz.

Sevgililer günü için sevgiliye güzel bir hediye almayı düşünenlere Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti hediye seçeneğini öneriyoruz. Sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız eğer üzerine isimlerinizin baskılı olduğu çift hediyesi olan bu atkıyı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Bu anlamda sevgililer günü çift hediyeleri içerisinde en çok tercih edilen romantik ürünlerden biri olan Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti ile sevgiliyi çok mutlu edeceksiniz.

Öte yandan sevgililer günü haricinde sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz çift hediyeleri içerisinde yer alan Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti ile sevgiliye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Hem atkı hem de bereden oluşan bu hediye setine sevgiliniz asla hayır diyemeyecek ve kullandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Onunla eş olarak giyinmek istiyorum ve herkese ne kadar yakışan bir çift olduğumuzu göstermek istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye olacaktır. Özel günlerde alınabilecek sevgili sweatleri haricinde yer alan atkı ve bere seti sayesinde sevgiliyle birlikte güzel bir kombin yapmış olacaksınız.

Eşe yıl dönümü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti'ni evlenme yıldönümü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla satın alabilir ve eşinize takdim edebilirsiniz. Bu bakımdan yıl dönümü veya sevgililer günü erkeklere alınabilecek hediyeler içerisinde yer alan Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti, sevgili tarafından oldukça beğenilecek bir hediye olacaktır. O halde daha fazla beklemeden sevgiliye hediye olarak alınabilecek bu hediye setini doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günler için Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevgiliye takdim edebilir ve onu son derece sevindirebilirsiniz. Acele edin!

Sevgililere Özel 2li Atkı Bere Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet atkı 2 adet bere özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.
  • Berelerin her ikisinin de ön orta kısmına isimler ve ortasında kalp nakışla ince ince işlenmektedir.
  • Atkıların da sağ alt köşesine her birine aynı şekilde isimler kalp nakışla özenle işlenmektedir.
  • Ultra-yumuşak polar kumaşından üretilmiştir. Sıcacık tutar
  • Standart boyutta hazırlanmıştır. Her bedene uyar.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.