X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm
Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm
Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm
Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm
Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm

Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138069
Tavsiye Et >
60 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.

İyisinde, kötüsünde, her zaman yanınızda olan, size desteğiyle güç gülüşüyle mutluluk veren sevgiliniz için hoş bir sürprize ne dersiniz? Hayatınıza girdiği andan itibaren farklı duygular yaşatan ve size aklınızdan çıkmayacak kadar güzel anılar armağan eden sevgilinize sunabileceğiniz çok özel bir armağan, aşkınıza özel kalp desenli fotoğraf albümü karşınızda!

Biricik sevgilinize 14 Şubat geldiğinde sunabileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediyesi olarak kalp desenli fotoğraf albümün ahşap kapağı isimlerinize özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Kalp desenli ahşap kapak üzerinde ayrıca yıl dönümü tarihinize ve sevgiliniz için yazdığınız romantik bir nota yer verilerek, sevgiliniz için etkileyici bir hediyeye dönüştürülmektedir. Sevgililer Günü için güzel sözler yazdırarak sevgilinize karşı hissettiğiniz güzel duyguları ifade edebileceğiniz ahşap hediyelik albüm sevgilinizi bu özel günde çok mutlu edecektir.

İçerisini şimdiye kadar geçirdiğiniz güzel zamanları yansıtan fotoğraflarla doldurarak hazırlayabileceğiniz kalp desenli fotoğraf albümü ilginç hediyeler sürprizler ile sevgilinizi mutlu etme amacınıza hizmet edecek, ona bırakabileceğiniz anlamlı bir hatıra olarak uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek. En kıymetliniz, biricik sevgilinize Sevgililer Günü'nde yarattığınız romantik ambiyansa yakışacak kadar özel bir hediye sunmak istiyorsanız aşkınıza özel kalp desenli fotoğraf albümü muhteşem bir tercih olacaktır.

Sizi varlığıyla bile mutlu eden sevgiliniz bu çok özel hediye karşısında kendisini değerli hissedecek ve bu anlamlı hediye onun en değerli hatıraları arasında yerini alacaktır.

Sevgililer Günü Hediyesi Kalp Desenli Albüm Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Albüm içine 10 x 15 ya da 15 x 21 boyutlarında resimlerinizi ekleyebilirsiniz.
  • Resimleriniz sayfa içerisinde bulunan kesiklere uçlarından yerleştirilebilmektedir.
  • Albümler boş olarak gönderilmekte olup, yalnızca kapak kısmına işleme yapılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.