X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat
Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat

Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62617
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiyi, aşkı ölümsüzleştirmek mümkün… Anlamlı hediyeler ile siz de aşkınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Aşkınızı ifade edecek özel hediyeler tercih ederek, çeşitli özel günleri, farklı birer hatıraya dönüştürebilirsiniz. İsterseniz 14 Şubat sevgililer gününü sizin için özel bir hatıraya dönüştürün, isterseniz sevgilinin doğum gününü ya da yıldönümünü. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise hediyeniz üzerine yazılmasını istedikleriniz. Kalbini sevdiklerine adayanlar için doğru bir hediye tercihi olan dekoratif kalp, hem bir saat görevi görecek hem de detayları ile aşkınızı temsil edecek. Bu detayları ile siz belirleyebiliyorsunuz. İsim, tarih ve mesaj kısımlarını dilediğinizce doldurup, sevgilinize ona özel olan bir hediye hazırlayabiliyorsunuz. Bu anlamda Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat hediye seçeneğini sevgililer günü için özel olarak hazırlatabilirsiniz. Sevgiliye güzel mesajlar ve isim baskısı yaptırabileceğiniz bu kalp şeklindeki saati sevgiliye gönül rahatlığıyla armağan etmek isteyeceksiniz.

Bu ürün aynı zamanda yeni evlilere ev hediyesi de olabilir. Ev hediyesi seçenekleri arasında özel bir yere sahip olacaktır. Sevgiliye ilginç hediye hazırlama telaşı ile kendinizi yormanıza hiç gerek yok. Bu ürün, zaten farklı bir tasarıma sahip. Bunun yanında pek de akla gelmeyecek bir seçenek. Ayrıca eğer sevgilinin ofisi ya da işyeri için de uygun olacak bir hediye istiyorsanız, Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat harika bir seçenektir. Ofis hediyelik eşya seçimi biraz ince bir düşünce ile yapılmalıdır. Bu ürün kullanışlı olması, şık duruşu ve aynı zamanda da romantik detaylar içeriyor olması ile ofis için çok doğru bir seçim olacaktır. Sipariş vermek ise oldukça kolay… Belirtmek istediğiniz isimler, tarih ve mesaj kısmınız doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduysanız işlem tamamdır. Hediyenize hızlı bir şekilde kavuşup, siz de sevgiliye sürpriz yapabilirsiniz. Aynı şekilde sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak asla unutamayacağı güzellikte bir hediye armağan etmek istiyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan bu kalp saati ona takdim edebilirsiniz. Kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak olan bu saat ile sevgiliyi son derece şaşırtacak ve mutlu edeceksiniz.

Bu bakımdan en güzel sevgililer hediyesi seçeneklerinden biri olan Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat, kalp tasarımıyla dikkatleri oldukça üzerine çekiyor. Sevgilime sevgililer günü için güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat ile kız arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Ayrıca sadece sevgililer günü hediyesi değil, sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz farklı ve duygusal bir armağan olacaktır. Kız arkadaşıma asla hayır demeyeceği bir hediye almayı düşünüyorum diyenlerin kaçırmaması gereken kişiye özel bir hediye tercihidir.

Sevgiliye karşı olan güzel duyguları baskılatarak oluşturacağınız ve güzel bir ofis hediyesi olarak kullanılacak olan bu saate baktıkça sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek ve böylece aşkınızı her zaman canlı tutmayı başaracaksınız. Sevgiliye unutulmayacak hediyeler almak isteyenlerin gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edeceği Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat, Hediye Fabrikası farkıyla sizlerle buluşuyor. O halde daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini kız arkadaşa ofis hediyesi ya da ev hediyesi olarak sipariş edebilir ve ona sevgililer günü gibi özel günlerde armağan ederek kız arkadaşı son derece mutlu edebilirsiniz. En özel anlar için her zamanki gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdiklere büyük bir mutluluk kazandırın. Acele edin!

Sevgililer Günü Hediye Mesajlı Kalp Saat'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • toplam alan ölçüleri 11.5x12.5
  • parlak akrilik malzeme
  • metalik gömme saat
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz...

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.