Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Peluş Ayı » Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık
Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık
Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık
Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık

Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136476
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum gününde sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Sevgiliye özel olarak alınabilecek en güzel sevgililer günü hediyesi seçeneklerinin başında gelen ve son derece romantik bir hediye olan bu peluş ayıcık, elinde basınca ses çıkaran bir kalp tutmaktadır. Bu yüzden kız arkadaşa alınacak hediyeler arasından en romantik olanı kesinlikle Sesli Kalp tutan Sevimli Peluş Ayıcık olacaktır.

Ayrıca dogum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu sevimli ayı ile sevgiliye farklı hisler yaşatabilirsiniz. Yıllar geçse de aynı heyecanla bakacağı hediyeniz O'nu mutluluktan havalara uçuracaktır. Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık sevgilinize gitmeyi bekliyor, satın almak için acele edin! Özellikle kız arkadaşa hediye ayıcık almak, özel günler için tercih edebileceğiniz en doğru hediye seçeneği olacaktır. Bu tatlış ayıcığı siz de sevgililer gününde 14 şubat hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabilir ve sevgilinizi hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Öte yandan yılbaşında bir hediye almak istiyorsanız yılbaşında sevgiliye ne alınır gibi soruları kendinize çok soruyorsunuz demektir. Yeni yıl hediyesi olarak da sevgiliye Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık hediyesini tercih edebilirsiniz. Kız arkadaşa sürpriz yapacak olanların asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Özellikle küs olduğunuz zamanlarda barışmak amacıyla da alıp armağan edilebilecek bir hediye olan tatlı mı tatlı bu ayıcık ile sevgilinizle son derece romantik anlar yaşayacaksınız. Asla hayır diyemeyeceği anlamlı ve duygusal hediyelerden en çok tercih edileni Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık Hediye Fabrikası adresinde sizleri bekliyor!

Siz de sevgilime en özel hediyeyi almak istiyorum diyenlerdenseniz eğer, ona asla hayır diyemeyeceği bu özel ürünü daha fazla beklemeden hemen sipariş edin!

Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40 cm
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.