X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136416
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Kendi el yazısıyla boşlukları doldurup, sevdiğiniz kişiye bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz kişinin; En sevdiğiniz özelliği ne, Sizi güldüren davranışları neler, Eğer bir Nobel alsaydı hangi konuda alırdı, O olmasaydı hayat nasıl olurdu, Hangi konuda ondan delisi yok ve daha bir sürü soru içeren kitapta bunun gibi seksenin üzerinde güzel illustrasyonlar ve fotoğraflarla bezenmiş sorular, işaretleyeceğiniz türden içinizi ısıtacak aynı zamanda gülümsetecek cevaplar var. Siz sadece boşlukları doldurun, ona özel bir kitap oluşturun, hediye edin ve sevdiğiiz kişinin kalbinde bir gülümseme yaratın. Sevgiyle kullanın. Bir bayana alınabilecek hediyeler arasından en romantik seçenek olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor!

Oldukça romantik bir kitap olan bu ürünü kız arkadaşına hediye almak isteyen herkes daha fazla beklemeden bu kitabı sipariş etmeli! Kız arkadaşınızla aranıza romantik bir hava katmaya asla hayır diyemeyeceksiniz. Onun çok beğeneceği ve okudukça sizi düşüneceği sıradışı bir hediye seçeneğidir. Bütün bunların yanı sıra aynı zamanda arkadaşa en güzel hediye seçeneklerinden birisi olan bu kitabı en sevdiğiniz kız kankaya armağan edebilirsiniz. Hediyeyi çok beğenecek olan arkadaşınızla aranızdaki samimiyet daha da artacaktır. Bu özel hediyeyi sevgililer günü için de alabileceğiniz gibi yıldönümü hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Böylelikle sevgiliyle aranızdaki aşkı yeniden alevlendirecek ve sorunsuz bir ilişkinin temellerini atacaksınız.

Eğer siz de isme özel hediye almak istiyorsanız sevgiliye özel olarak Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünü olan bu kitabı sevgiliniz çok beğenecektir. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz nadide hediye seçeneklerinden birisi olan bu kitap, sevgiliye alınabilecek en romantik hediye olacaktır.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı Satın Almdan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Sayfa Sayısı: 96
  • Teknik Özellikleri: 160mm x120mm
  • Kapak: Sert Kapak
  • Kağıt Özellikleri: 120 gr Mat Kuşe
  • Renkli baskı.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.