X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu
Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu
Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu
Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu
Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu

Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136851
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

O'nu neden seviyorsunuz? diye bir soru yöneltsek size, cevabınız ne veya neler olurdu? Birden çok sebep bulabilirdiniz öyle değil mi? Elbette ki bulursunuz.. Hayatın onu karşınıza çıkarmasında veya sizin onu seçmenizde bir sürü neden yatar. Belki gülüşü, belki içten sarılışı, belki de tatlı huyları.. O'nu sevmek için birden çok sebep bulabilirsiniz işin doğrusu. Kiminin hoşuna gitmeyeck yanlışlarını, daranışlarını, sözlerini bile seversiniz. Bu yüzden sevgiliye alınabilecek sevgililer günü ve yaş günü hediyeleri arasında bulunan bu özel ürün ile sevgiliyi son derece mutlu edeceksiniz. Özellikle kişiye özel doğum günü malzemeleri arıyorsanız sevgiliye olan aşkınızı en güzel şekilde anlatabileceğiniz bir hediye önerisinde bulunuyoruz.

Size kendinizi özel hissettirdiği için çok seversiniz. Her an her fırsatta sizi dünyanın en mutlu insanı yapamaya çalıştığı, yüzünüzdeki tebessümlere neden olduğu için seversiniz. Hayatınızın aşkı için hazırladığımız Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu ile sevginize tercüman olduk ve O'nu sevmenizdeki 32 nedeni en tatlı haliyle sevgilinize özel hazırladık. Özel bir kavanoz içinde yer alan bu nedenler birbirinden leziz çikolatalar ile detaylandırılmıştır. Sevgiliniz ambalajlar üzerindeki nedenleri aşkla ve büyük bir heyecanla okuduktan sonra çikolataları afiyetle yemenin keyfini çıkaracaktır. Birbirinden özel nedenlerin sıralandığı ambalajları ise bir ömür saklayacaktır ve her baktığında, her okuduğunda ilk günkü heyecanını yaşayacaktır. Bu anlamda kıza alınacak hediyeler arasından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sevgililer günü için sevgililer için hediyeler arıyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız bu ürünü sakın kaçırmayın! Alınabilecek en güzel 14 şubat hediyeleri arasında bulunan Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Şimdi sevgiliye böylesi özel ve romantik bir hediye vermenin ne kadar heyecan verici bir şey olduğunu düşünün ve Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu'nu özel günleriniz için hemen alın.

Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata Kavanozu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekeler:

  • 32 adet Seni Sevmemin 32 Sebebi çikolata
  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.