X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Peluş Ayı » Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık

Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137846
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hayatınızın aşkı için seçeceğiniz yılbaşı hediyelerinin romantik detaylar içermesine özen gösteriyor ve güne anlam katacak kalıcı hediyeler olmasını istiyorsanız Hediye Fabrikası.com'un size harika bir önerisi olacak; Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık.

Kırmızı rengi ile yeni yıla yakışır bir hediye olabilecek bu yastığın en güzel detayı üzerinde yazılı olan Seni Seviyorum yazısı. Böylelikle en romantik hediyelerinden biri olabilecek Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık sevdiğiniz insanın ayaklarını yerden kesecek. Odasının en güzel köşesine yerleştireceği bu kalp yastık aşkınızın ve sevginizin simgesi olarak sevgilinizi özel hissettirecek. Sevgiliye alınabilecek en romantik yılbaşı hediyelerinden biri olabilecek Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık sevgilisine yılbaşında anlamlı bir hediye vermek isteyenler için benzersiz bir seçim olacak. Sevgilisi için yılbaşı hediye önerileri arayanların tercih edebileceği bu kalp yastık en güzel yeni yıl dileklerinizi ifade etmenizde de büyük rol oynayacak. Yeni yıla daha büyük bir aşkla girmek istersiniz öyle değil mi? O halde yılbaşı hediyesi tercihinizi kesinlikle Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık'tan yana kullanın.

Her sene olduğu gibi bu sene de sevdiğiniz insan için alacağınız yeni yıl hediyesinin romantik bir hediye olmasını istiyorsanız hem sevgi dolu bir hediye hem de yeni yıla yakışır bir hediye olabilecek Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastık'ı sitemizden hemen alın. Tükenmeden siparişinizi oluşturun, sevgilinizi bu romantik yılbaşı hediyesi ile mutlu edin. En güzel yılbaşı hediyelerinden biri olabilecek kırmızı kalp yastığın yanında sevgiliye özel olarak hazırlanan yılbaşı sepetlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Sitemizin diğer yılbaşında alınabilecek hediyelerini de incelemeden geçmeyin!

 

Seni Seviyorum Yazılı 50 Cm Kırmızı Kalp Yastığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Seni Seviyorum Yazılı Kırmızı Kalp Yastık 50 cm ölçülerindedir.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.