Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Yastık » Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık
Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık

Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136450
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Klasik bir hediye olmasına rağmen hala tercih edilen ve sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan sevgi dolu bir hediye alterantifini sizlere sunuyoruz; Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık. Sevginizi anlatmanın en güzel yollarından biri eminiz ki bu yastık olacaktır!

Sevgilinizin asla hayır deyemeyeceği bir hediye olabilecek bu aşk dolu yastık 'Seni Seviyorum' yazısı ile detaylandırılıp eşsiz bir görünüme kavuşturulmuştur. Kalp şeklindeki tasarımı aşk dolu bir hediye olurken üzerindeki sevgi sözcüğü aşkınızı ifade etmenizi sağlayacaktır. Yaklaşan özel gününüz için hem çok romantik hem de oldukça şirin bir hediye olabilecek Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık ile en doğru seçimi yaptığınızı sevgilinizin ne kadar mutlu olduğunu gördüğünüzde anlayacaksınız. Kız arkadaşınıza ömürlük bir hediye vermeyi düşünüyorsanız bu romantik tasarım yastığı mutlaka tercih etmelisiniz.

Sevgilinizin asla yanından ayırmak istemeyeceği, ister dekoratif amaçlı isterse de günlük kullanabileceği ve sizi her zaman yanında hissedebileceği bir hediye arıyorsanız, Seni Seviyorum Kalp Yastık tam da size göre bir hediye!

 

Seni Seviyorum Kırmızı Kalp Yastık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Ürün Ölçüleri ve Özellikleri

  • Ölçü: 50cm x 45cm
  • Süet dış yüzey
  • Elyaf dolgu
  • Kırmızı renk üzerine beyaz "Seni Seviyorum" yazılı
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.