X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı
Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139192
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Gözlük kullanan bir sevgiliye sahipseniz ve ona eğlenceli bir hediye almak istiyorsanız son derece farklı ve eğlenceli bir hediye olan Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı seçeneğini sizlere öneriyoruz. Eğlenceli olmasının yanı sıra oldukça kaliteli bir gözlük kılıfı olan Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı, hediye sahibi sevgili tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Bu anlamda sevgiliye alınacak en güzel hediye seçeneklerinden biri de kesinlikle Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı Olacaktır.

Ayrıca sevgiliye komik hediye alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar eğlendirmek istiyorum diyenlere de hitap eden Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı, gözlük kullanan sevgili tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Gideceği her yerde kullanmak isteyeceği bu kılıf aynı zamanda ona ne kadar çok değer verdiğinizi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi de gözler önüne serecektir. Öte yandan bu güzel ürünün yanı sıra erkek arkadaşa erkek aksesuar bileklik gibi hediye seçeneklerini de sipariş ederek erkek arkadaşa unutamayacağı güzellikte bir hediye seti oluşturabilir ve onu sevgililer günü ve doğum günü gibi özel bir günde şaşırtabilirsiniz. Bu bakımdan en güzel doğum günü hediyesi erkek için onun karakterine uygun olarak hazırlanmış hediyelerden biri olacaktır. Eğlenceli bir mizaca sahip olan erkek arkadaşa kesinlikle alınması gereken hediye ise Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı olacaktır.

Sevdiklere özel en kolay hediye sipariş verebileceğiniz sitelerden biri olan Hediye Fabrikası'nda istanbul içi aynı gün hediyelerinizi kapıdan teslim alabilirsiniz. Böylelikle hediye seçiminde geç bile kalmış olsanız hediyenizi aynı gün içerisinde takdim edebileceksiniz. Sevgiliye farklı ve aynı zamanda eğlenceli bir hediye almak isteyenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken hediye seçeneklerinden biri olan Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı eğlenceli sevgili için en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. O halde daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini doğum günü gibi özel günler için hemen sipariş edin!

Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gözlük kılıfı 19cm x 10cm ölçülerindedir.

  • Gözlük kılıfı sağlam Gabardin kumaştan üretilmiştir.

  • Mıknatıslı kapatma klipsi bulunmaktadır.

  • Yaklaşık 14cm ölçüsünde tutma ipi bulunmaktadır.

  • Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.