X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59381
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çiftlerin belkide en çok korktuğu soru '' Beni Neden Seviyorsun ? '' sorusudur. Bazen bu soruya o anda verilecek cevap bulunamaz ve korkulan olur:)
'' Beni Neden Seviyorsun? '' sorusuna tam 100 farklı şekilde cevap verebilirsiniz! Nasıl mı? Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan 100 faklı mesaj ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar sevindireceksiniz. Sevdikleri şaşırtmanın vakti artık geldi. Son derece sıradışı, romantik ve lezzetli bir hediye olacağından hiç şüpheniz olmasın. Farklı tasarımıyla göz alıcı 925 Ayar gümüş kolye de özel kalp kutusunda sevgi sözcükleriyle sevgiliye, eşe şık bir hediye armağan edin! Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye hediye seçeneği ile sevgiliye hem onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterecek hem de ona kaliteli ve son derece şık bir kolye hediye edeceksiniz. Alınabilecek en güzel 14 şubat hediyeler arasında yer alan bu hediye seti ile sevgililer günü gibi özel günler kabus olmaktan çıkıyor. Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime nasıl bir hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olacaktır.

Bunun yanında sevgiliye doğum günü süprizi olarak da hazırlayabileceğiniz hediye seti ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak rahatlıkla Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye'yi alarak sevgiliyi son derece mutlu edebilirsiniz. Öte yandan paket içeriğinde yer alan sevgililer günü hediyesi kolye seçeneği sonsuzluğu simgelediği için ona karşı olan aşkınızın sonsuzluğunu sevgiliye romantik bir yolla göstermiş olacaksınız. Her gün giymek isteyeceği bu kolye ile aşkınızı her daim canlı tutmayı başaracağınızdan emin olabilirsiniz. Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye içeriğinde yer alan sevgi mesajları ise son derece romantik bir seçenek olacaktır. Onu neden sevdiğinizi en romantik cümlelerle açıklayacak olan bu hediye mesaj kutusu ile sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatacaksınız. Bütün bunların yanında sevgiliye yıldönümü hediyeleri arasında da alınabilecek en romantik ve en duygusal hediyelerden biri olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye'yi hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevgiliyi sevindirebilirsiniz.

Aynı şekilde en güzel yılbaşı sürprizleri arasında bulunan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye hediye seçeneği ile sevgiliyi mutlu etmek size de keyif verecektir. Yeni bir yıla girerken ona tam bir yıl yetecek olan sevgi mesajları ile aşkınız her zaman ilk günkü gibi canlı kalırken, hediye setinin içerisinde yer alan sonsuzluk temalı gümüş kolye ise sevgiliye şık ve kaliteli bir armağan olacaktır. Sevgilime özel günlerde ne hediye alsam diye kara kara düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız eğer, Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye'yi hiç beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen güzel bir hediye seçeneği olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun!

O halde daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini sevgiliye sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi olarak armağan edebilir ve ona karşı olan aşkınızı en güzel şekilde sevgiliye aktarabilirsiniz. Acele edin ve Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:


Kalp kutu İçerisinde:

  • 100 Adet Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan mesajlar.
  • Sultan Altun Sonsuzluk Gümüş Kolye
  • 1 Adet kalp çikolata
  • Özel Kutusunda Gönderilmektedir.

Seni Seviyorum ;

  • Çünkü;Kıskanıyorsun beni,herşeyden,herkesten,kendi gözünden bile.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Güzelliğine melekler imreniyor.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Beni en çok sen güldürüyorsun.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Bana değer veriyorsun.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Bu soğuk günde bile içimi ısıtan bir esinti gibisin.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Canımdan bir damlasın.

Hediye Sepeti içerisinde Hediye edilen gümüş kolye modeli farklılık gösterebilmektedir.

(Not:fotoğraftaki modelden stoklarımızda kalmamıştır.)

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.