X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56360
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 27 Kasım Pazartesi günü kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Çiftlerin belkide en çok korktuğu soru ''Beni Neden Seviyorsun?'' sorusudur. Bazen bu soruya o anda verilecek cevap bulunamaz ve korkulan olur:) '' Beni Neden Seviyorsun? '' sorusuna tam 100 farklı şekilde cevap verebilirsiniz! Seni Seviyorum Çünkü.... ile başlayan 100 faklı mesaj sevgiliyi mutlu edecek en büyük detaylardan biridir. Sevdiklerinizi şaşırtmanın vakti geldi! Son derece sıradışı, romantik ve lezzetli bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. Farklı tasarımıyla göz alıcı 925 Ayar gümüş melek kolye özel kalp kutusunda sevgi sözcükleriyle sevgiliye, eşe şık bir hediye olacaktır. Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye hediye seçeneği ile sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerin kesinlikle alması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Öte yandan sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyeseçenekleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye'yi gönül rahatlığıyla kız arkadaşa armağan ederek ona unutmayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterecek olan mesaj kutusu ve kalitesini hissettirecek olan melek tasarımlı gümüş kolye, sevgili tarafından çok beğenilecektir.

Alınabilecek en güzel sevgilier günü hediyeleri arasında yer alan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye'yi Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevgiliyi son derece mutlu etmeye hazır olun! Ayrıca sevgiliye doğum gününde ne yapılır sorusuna da en güzel cevaplardan biri olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye ile ona karşı olan aşkınızı en romantik şekilde sevgiliye göstereceksiniz. Bu bakımdan doğum günü ve sevgililer günü hediyesi kolye modelleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan melek tasarımlı gümüş kolye'yi sevgiliniz her gün takmak isteyecek ve böylece her daim sevgiliniz sizi düşünecektir. Aşkınızın uzun yıllar boyu canlı kalmasını sağlayacak olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye hediye seçeneği size özel fırsatlarla Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Aynı zamanda sevgiliye alınabilecek en güzel yıldönümü hediye seçeneklerinden biri olan bu hediye seti ile sevgiliyle birlikte oldukça romantik zaman geçireceksiniz.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye hediye seçeneği ile birlikte sevgiliye unutulmayacak hediye takdim etmiş olacaksınız. Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz bu hediye setini dilerseniz yeni yıla girerken yılbaşı hediyesi olarak da kız arkadaşa armağan edebilirsiniz. Kız arkadaşın asla hayır demeyeceği bir hediye seçeneği olan Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Sevgilime özel gün hediyesi olarak ne alabilirim diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel ve anlamlı bir hediye olmasının yanı sıra ayrıca son derece romantik bir sürpriz olacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye'yi Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş ederek kız arkadaşı oldukça mutlu edebilir ve onu romantik bir şekilde şaşırtabilirsiniz. Aşkınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak olan mesaj kutusu ile ona kaliteli bir armağan olan gümüş kolye aynı hediye setinde bir araya getirildi. Acele edin ve bu güzel ürünü hemen sipariş ederek sevgiliye takdim edin!

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu - Sultan Altun Melek Gümüş Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 

  • 100 Adet Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan mesajlar.
  • 925 Ayar Gümüş Melek Kolye
  • 1 Adet Kalp Çikolata
  • Özel Kutusunda Gönderilmektedir.

Seni Seviyorum

  • Çünkü;Kıskanıyorsun beni,herşeyden,herkesten,kendi gözünden bile.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Güzelliğine melekler imreniyor.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Beni en çok sen güldürüyorsun.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Bana değer veriyorsun.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Bu soğuk günde bile içimi ısıtan bir esinti gibisin.
  • Seni Seviyorum Çünkü;Canımdan bir damlasın.

 

Hediye Sepeti içerisinde Hediye edilen gümüş kolye modeli farklılık gösterebilmektedir.

(Not:fotoğraftaki modelden stoklarımızda kalmamıştır.)

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.