Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Senbernant Peluş Oyuncak Köpek
Senbernant Peluş Oyuncak Köpek
Senbernant Peluş Oyuncak Köpek
Senbernant Peluş Oyuncak Köpek

Senbernant Peluş Oyuncak Köpek

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137761
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocuğa doğum günü hediyesi ne alınır diyorsanız eğer işte karşınızda sevimli mi sevimli bir hediye alternatifi; Senbernant Peluş Oyuncak Köpek.

İster kız çocuğuna hediye olarak isterseniz de erkek çocuğuna hediye olarak tercih edebileceğiniz bu köpekcik sevimli görünümü ile çocukları kendine aşık edecek. Minik yavruların en iyi arkadaşlarından biri haline gelecek Senbernant Peluş Oyuncak Köpek ile oynamak onlara keyif verecek. Arkadaşlarıyla biraraya geldiklerinde oynayabilecekleri bu köpekcik ile evde yalnız oldukları vakitlerde de oynayabilirler, sıkıcı anlarını bu sevimli oyuncak ile dağıtabilirler. Hatta ve hatta Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'e sarılıp tatlı uykularına dalabilirler, bu sevimli köpekciğe sarılıp mışıl mışıl uyuyabilirler. Yumşacık dokulu bu sevimli köpekciği çok seveceklerinden eminiz. Çocuğa hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'i çocuğunuzun yaklaşan doğum gününe hediye olarak tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinizin çocuklarına da armağan edebilirsiniz. Çocuğa yılbaşı hediyesi olarak veya 2 yaş doğum günü hediyelerinden biri olarak satın alabileceğiniz bu sevimli köpekcik ile kesinlikle doğru bir tercih yapacaksınız.

Hediye Fabrikası.com'un peluş oyuncaklar kategorisindeki yerin alan Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'i kendi çocuğunuza veya sevdiklerinizin çocuklarına armağan etmek istiyorsanız hemen şimdi sitemizden siparişinizi geçin. Geç kalmayın ve çocuğa hediye edilebilecek bu sevimli köpekciği kaçırmayın.

 

Senbernant Peluş Oyuncak Köpeği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Peluş oyuncak köpek 60 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.