Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Tesbih Modelleri » Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih BD1320018
Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih BD1320018

Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih BD1320018

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F128542
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Tarz sahibi beylere hediye edilecek şık bir armağan, Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih BD1320018 ! Özellikle babaya armağan edilecek şık bir hediye seçeneği olan bu tesbih ile babalar günü daha önce hiç olmadığı kadar güzel geçecektir. Siz de babalar günü hediye önerileri arıyorsanız size olan bu önerimizi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz!

Erkeğe hediye seçmek konusunda zorlananlardansanız Hediye Fabrikası olarak size sunduğumuz bu ürün oldukça hoşunuza gidecektir. Tesbih çekme sanatını icra eden beylere hediye edebileceğiniz Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih, hoş bir seçim olacaktır. Babaya hediye, sevgiliye hediye, dedeye hediye olarak satın alabileceğiniz Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih doğal taştan üretilmiştir ve oldukça zarif bir görünüme sahiptir.

Siz de değer verdiğiniz beylere hem şık hem de kullanışlı bir hediye arıyorsanız Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih'i Hediye Fabrikası'ndan satın alın. Sevdiklere alınabilecek tesbih modelleri arasından en çok dikkat çeken bu ürün, şimdi sizlerle! Özellikle babaya uygun kişiye özel tasarımlar arıyorsanız ona doğal taşlı bu tesbihi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Babalar günü ya da babanın doğum günü için babaya alınabilecek özel ve anlamlı hediyeler arasında kendisine yer alan şık bir üründür.

Bütün bunların yanında aşk dolu doğum günü mesajları yanında sevgiliye armağan edeceğiniz bu hediye tesbih ile ağır abi olan sevgiliyi mest edeceksiniz. Eğer sevgili ya da arkadaşınız askerse ona alınabilecek hediyelerden en güzeli de asker sevgiliye hediye tesbihler arasından doğal taşlı bu tesbih göze çarpacaktır. Siz de bu özel ürünü sevgilime hediye almak istiyorum diyorsanız daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası adresinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Erkek arkadaşların hayır diyemeyeceği özel bir hediye olacaktır.

Şeffaf Sarı Katalin Doğal Taşlı Tesbih BD1320018'i satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürün %100 sentetiktir ve el emeği ile üretilmiştir.
  • Taş: Şeffaf Sarı Katalin

 

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.