X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneye Hediye » Anneye Doğum Günü » Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası
Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası
Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası
Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası
Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası
Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası

Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139059
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kadınların ihtiyaç duyduğu ve özellikle soğuk kış gecelerinde içlerini ısıtacak bir hediye seçeneği olan Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası hediyesini sizler için oluşturduk. Üzerinde peluş işlemeden oluşturulan tatlı şaşkın kediler tasarımlı bu sıcak su torbasına hiçbir kadın hayır diyemeyecektir. Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime güzel ve kullanışlı bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır. Bu anlamda sevgiliye alınacak güzel hediyeler arasında bulunan Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Kız arkadaşa alınacak sevgililer gününde en güzel hediye kesinlikle Şaşkıjn Kediler Peluş Sıcak Su Torbası olacaktır. Onun huzurlu bir gece geçirmesine yardımcı olacak bu sıcak torbası ayrıca sevgiliye her daim sizi hatırlatacaktır. Kız arkadaşıma kullanışlı ve aynı zamanda tatlı bir hediye alarak onu neşelendirmek istiyorum diyenlerin gönül rahatlığıyla sipariş edecekleri bir armağandır. Aynı zamanda tıpkı peluş ayılar gibi yatarken bile yanından ayırmayacağı güzellikte bir hediye tercihi olacaktır. Öte yandan hamile eşe de hiç düşünmeden alabileceğiniz Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası hamilelere hediye olarak alınması gereken kullanışlı bir hediyedir.

Bütün bunların yanı sıra eşine doğum günü sürprizi yapmak isteyenlerin de asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası ile eşinize unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Eşime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken kullanışlı olduğu kadar tatlı bir hediyedir. O halde daha fazla beklemeden Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası hediye seçeneğini size özel fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler.

Şaşkın Kediler Peluş Sıcak Su Torbası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri : 33 cm x 20 cm'dir.
  • Yumuşak peluş yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Sıcak su torbası özel hediye kutusu üzerine hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.