X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter
Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter

Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139186
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak nasıl bir hediye alabilirim diye uzun uzun düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Üzerindeki kedi figürleri sevgiliye olan aşkınızı en güzel şekilde kız arkadaşa anlatacaktır. Anlamlı ve aynı zamanda komik hediyeler arayışı içerisinde olanların asla kaçırmak istemeyeceği özel bir hediye seçeneğidir. En farklı defter modelleri arasında yer alan Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kız arkadaşa sevgililer günü, doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde hiç düşünmeden alabileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır.

Ayrıca bu defterin yanında sevgiliye kalem setleri de alarak ona kullanışlı bir hediye seti oluşturabilir ve her yazısında sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Sevgilime ne hediye almalıyım sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter sayesinde kız arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Bu anlamda doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek sevgili için hediyeler içerisinde en çok dikkat çeken ürün olan Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter sevgiliye vermiş olduğunuz değeri ona en güzel şekilde gösterecektir.

Sadece sevgili için değil, aynı şekilde arkadaşa veya diğer tanıdıklara sürpriz hediye olarak da sipariş edebileceğiniz Sarılan Aşık Kediiler Tasarımlı Baskılı Defter hediye seçeneği, hediye sahibini oldukça sevindirecek kullanışlı bir hediye olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden Sarılan Aşık Kediiler Tasarımlı Baskılı Defter'i size özel sunulan avantajlı fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliyi, doğum gününde arkadaşı ve anneler gününde anneyi şaşırtabilirsiniz. Not aldıkça sizi düşünecek olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyet bağını artıracağınıza emin olabilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanan Sarılan Aşık Kediiler Tasarımlı Baskılı Defter ile sevdiklerinizi şaşırtmaya hazır olun! Sarılan Aşık Kediiler Tasarımlı Baskılı Defter gibi en özel hediye seçeneklerini kolaylıkla Hediye Fabrikası'nda bulacak ve sevdiklerinize en özel günler için armağan edebileceksiniz.

Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 19 cm x 14 cm ölçülerinde, 80 yapraktır.

  • Defter dış kaplaması kanvas kumaştır.

  • Defterin yaprakları çizgisiz düzdür.

  • Sarılan Aşık Kediler Tasarımlı Baskılı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.