X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti
Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136350
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hem tasarımı hem de kullanışlılığı açısından beyler için çok şık bir hediye alternatifini sizlere sunuyoruz; Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti..

Fenerbahçe'ye olan tutkusu ile bildiğiniz sevgilinize yakışır bir hediye olabilecek bu eşsiz set ile onu şaşırtmanız mümkün. Özel günler için tercih edebileceğiniz sarı-lacivert çakmak ile sıradan hediyeleri unutturacaksınız. Zararlarına rağmen sigaradan vazgeçemeyen sevgilinize kullanışlı olduğu kadar fanatik de bir hediye vereceksiniz. Bu tarz klas bir hediye ile ne kadar mutlu olacağını bir düşünün deriz! Çünkü Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti kullanışlılığı ile her daim sevgilinizin yanında bulunacak, fanatik tasarımıyla da onu gururlandıracak. Bulunduğu her ortamda kullandığı bu çakmak ve tabaka ile farkını ortaya koyacak.

Sevgiliye alınabilecek en iyi hediyelerden biri olabilecek Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti'ni ona doğum gününde veya yıldönümüzde sunabilir, tarifsiz mutluluklar yaşamasına sebep olabilirsiniz.

 

Sarı Lacivert Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Zenit
Markada Çakmak ve Sigara Tabakası
Çakmak 5 cm x 3.5
Tabaka 9 cm x 8 cm

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.