Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti
Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti

Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136349
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Özel günler için erkeğe alınabilecek en iyi hediye alternatiflerinden biri; Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti..

Sarı-kırmızı renkler ile fanatik bir ürüne dönüştürülen bu set bir adet çakmak ve sigara tabakasından oluşuyor. Galatasara'a gönül veren sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın veya babanızın aklını başından alacağını düşünüyoruz. Sigara kullanmaktan vazgeçemeyen beylerin her daim yanında bulundurması gereken bu set ile her an sevgiyle hatırlanmanız kaçınılmaz. Beylerin hem zevklerine hem de ihtiyaçlarına yönelik bir hediye olabilecek Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti aradan uzun zaman geçse bile heyecanını aynı tazelikle koruyacak, büyük bir keyifle kullanılmaya devam edecektir.

Fanatik kişiliği ile bildiğiniz sevgilinize, babanıza, arkadaşınıza veya eşinize en özel günlerinizde armağan edebileceğiniz Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti'ni bir düşünün deriz. Bundan daha fanatik ve bundan daha kullanışlı bir hediye bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Sarı Kırmızı Tasarımlı Çakmak Sigara Tabakası Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Zenit
Markada Çakmak ve Sigara Tabakası
Çakmak 5 cm x 3.5
Tabaka 9 cm x 8 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.