X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Ahşap Foto » Saatli Ahşapfoto
Saatli Ahşapfoto
Saatli Ahşapfoto
Saatli Ahşapfoto
Saatli Ahşapfoto
Saatli Ahşapfoto

Saatli Ahşapfoto

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56650
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Saatli Ahşapfoto sevdikleriniz için, kişiye özel hazırlanmış farklı bir hediye arayışındaysanız tam size göre. Sıradan hediyelerden sıkıldıysanız,karşınızdakileri mutlu etmek istiyorsanız ve ona (size) özel olsun istiyorsanız bu ürünümüzü mutlaka beğeneceksiniz. Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıl dönümlerinde, sevgiliye, eşie, arkadaşa ve dosta alışıla gelmişin dışında bir hediye arıyorsanız ahsapfoto tam size göre. Kişiye özel olması sebebiyle karşınızdaki insana yarattığı etki çok büyüktür. Ürünlerimiz ahşabın doğallığı ile insana ayrı bir keyif verir. 1.5 cm kalınlığındaki ahşabın üzerine bir miktar derinlik verilip yakarak işlenen ürünlerimiz başka hiçbir yerde bulamayacağınız teknik ve özellikte özenle hazırlanmaktadır. Kız arkadaşa alınabilecek 14 subat sevgililer günü hediyeleri arasında bulunan bu özel ürünü hemen almak isteyeceksiniz.

Öte yandan nişanlıya doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz Saatli Ahşapfoto hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Dilerseniz yıldönümü için de hediye olarak alınabilecek bu hediye seçeneği ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Kadınlara alınabilecek en iyi hediye tercihlerinden biri olan bu ahşapfotoyu birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabilirsiniz. Kişiye özel olarak alınabilecek şık ve anlamlı bir hediye seçeneği olan Saatli Ahşapfoto hediye seçeneğini kesinlikle almak isteyeceksiniz. Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak dilerseniz de sevgililer günü hediyesi olarak hiç düşünmeden alabileceğiniz romantik bir hediye olacaktır. Aynı zamanda sevgiliye alınabilecek en ilginç doğum günü hediyeleri içerisinde bulunan saatli ahşap foto ile ona son derece farklı bir anı hediye edeceksiniz. Evinin en güzel yerine koyarak sergileyeceği özel bir armağan olan bu hediye seçeneğine baktıkça kız arkadaşınız sizi düşünecektir.

Evi olan sevgiliye alınabilecek ev hediyelik eşya seçenekleri arasında bulunan Saatli Ahşapfoto ile kız arkadaşın evine romantik bir hediye almış olacaksınız. Birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafı baskılatarak oluşturacağınız saatli ahşap foto hediyesi ile sevgiliye hem anısal bir hediye hem de saat hediyesi almış olacaksınız. Kız arkadaşın yanı sıra nişanlıya da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz bu özel hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevgililer günü gibi özel günlerde alınabilecek romantik hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün ahşap fotolar kişiye özel olarak hazırlanıyor. Siz de daha fazla beklemeden sevgiliye özel olan bu ürünü ona armağan edebilir ve sevgilinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Bütün bunların yanında iş yerinde terfi etmiş olan sevgiliye alınabilecek özel bir terfi hediyesi olan Saatli ahşapfoto hediye seçeneği sizleri bekliyor. İş yerinde ofis masasına koyarak sergileyeceği güzel bir armağan olan bu ahşap fotoyu sevgiliye hediye olarak alabilirsiniz. Ofis stresini yarıya indirecek olan ahşap foto hediyesi ile kız arkadaşı son derece mutlu edeceksiniz. Baktıkça sizi düşüneceği romantik bir hediye olan bu hediye ile kız arkaşı daha önce olmadığı kadar mutlu göreceksiniz.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Saatli Ahşapfoto ile sevgiliye güzel bir armağan almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat hediyesidir. Kişiye özel olarak tasarlayabileceğiniz en anlamlı hediye seçeneklerinin başında gelen ahşap fotoyu sakın kaçırmayın! Dilerseniz doğum günü hediyesi dilerseniz de sevgililer günü hediyesi olarak kesinlikle almak isteyeceğiniz özel bir armağan olacaktır. Sevgilinizin baktıkça sizi düşüneceği bu ürün ile sevgiliyi mutlu etmenin keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. O halde siz de daha fazla beklemeden bu özel hediye seçeneğini sipariş ederek sevgiliye romantil bir gün yaşatabilirsiniz. Hediye Fabrikası ile unutulmayacak anılara her anmerhaba deyin!

Saatli Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 22x30 cm boyutlarındadır (yaklaşık A4 dosya kağıdı ebatları).
  • 1,5 cm kalınlığında doğal masif ahşap plakalar kullanılmaktadır.
  • Ahşap üzerine yakma yöntemi ile hazırlanmaktadır.
  • Duvara asmak ve masa üzerine koymak için askı ve ayak aparatları gönderilecektir.

 


 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.