X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli
Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli

Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138532
Tavsiye Et >

Avukat arkadaşa ya da sevgiliye özel olarak bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Avukatların ve hakimlerin her konuda adaletli davranmaları gerektiğini herkes biliyor. Bu yüzden avukat tanıdıklara onların yanında olduğunu göstermek ve adaletli olmayı bir an olsun dahi bırakmamalarını hatırlatmak amacıyla onlara büro aksesuarları arasında yer alan bu adalet heykelini sipariş edebilirsiniz.

Özellikle avukatlar günü için sipariş edebileceğiniz bu heykelin üzerinde aynı zamanda saat de yer almaktadır. Oldukça kullanışlı bir süs heykeli olan Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli'ni avukat sevgiliye ya da arkadaşa hediye olarak kesinlikle almalısınız. Bununla birlikte avukat olan babaya babalar gününde alınacak hediyeler arasında yer alan bu adalet heykelini takdim ederek ona unutamayacağı bir hediye vermiş olursunuz. Her baktığında sizi hatırlayacak olan babaya alınması gereken özel hediye seçeneklerinden biridir. Eğer uzun zamandır avukat babalar için hediye arayışı içerisindeyseniz, ona hiç beklemeden Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli'ni hediye edebilirsiniz.

Bütün bunların yanında avukat arkadaşa alınabilecek anlamlı doğum günü hediyeleri içerisinden en çok tercih edilen ürün olan Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli, Hediye Fabrikası'nda size özel fırsatlarla yer alıyor. Daha fazla beklemeden dilerseniz babaya hediye, dilerseniz de arkadaşa ya da sevgiliye hediye olarak avukatlar için alınabilecek bu ürüne avantajlı fırsatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Avukat sevdiklere avukatlar günü gibi özel bir günde alınması gereken en iyi hediyelerden biri olan Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli'ni avukat sevdikleriniz çok beğenecek ve ofislerinde kullanmak isteyeceklerdir. Heykele baktıkça sizi düşünecek olan avukat hediye sahibine iyi ki bu heykeli armağan etmişim diyeceksiniz.

Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Heykel 27 x 7 cm boyundadır.
  • Çok ince detaylarla, son derece zarif çalışılmış, ithal bir üründür.
  • Üzeri bronz metal boyama yapılmıştır.
  • Terazi aksamı metaldir.
  • Kendinden Saatli kaidelidir.
  • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir.
  • Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.