Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Ring For Lucky El Zili Anahtarlık
Ring For Lucky El Zili Anahtarlık

Ring For Lucky El Zili Anahtarlık

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137674
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Sevdiklerinize ihtiyaç duydukları şansı ilginç bir hediye ile verin!! Sevdiğiniz arkadaşlarınıza, annenize ya da sevgilinize şans getirmesi için hediye edebileceğiniz Ring For Lucky El Zili Anahtarlık şirin tasarımı ile Hediye Fabrikası'ndaki yerini aldı.

Minik tasarımı ile oldukça şirin görünen bu anahtarlık ile sevdiklerinizin ev, araç, ofis gibi anahtarları hep birarada olacak. İstenirse çanta aksesuarı olarak da kullanılabilecek Ring For Lucky El Zili Anahtarlık ile daima akıllarda olmayı garantileyeceksiniz. Kalıcılığını uzun yıllar boyunca sürdürecek bu anahtarlık sevdiklerinize şans getireceği gibi onları keyiflendirecektir de. Bu minik el zili her çalındığında sevdiklerinizin büyük bir şansa sahip olma olasılıkları artacak ve kendilerini bu şekilde iyi hissedeceklerdir. Çok sevilesi bu anahtarlık ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinizin gözlerindeki o şaşkınlığı ve mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. Arkadaşa hediye, sevgiliye hediye, kız ya da erkek kardeşe hediye olarak satın alabileceğiniz Ring For Lucky El Zili Anahtarlık'ı dilerseniz kendiniz için de satın alabilir hayatınızın her anında şansa sahip olabilirsiniz.

İlginç bir doğum günü hediyesi olabilecek Ring For Lucky El Zili Anahtarlık ile sevdiklerinizin yeni yaşını kutlamak ve onlara yeni yaşlarında şansı armağan etmek isterseniz bu şirin anahtarlığı Hediye Fabrikası.com'dan hemen alın.

 

Ring For Lucky El Zili Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 x 4 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü ve anahtarlık bölümü çelik tutma sapı set plastiktir.
  • Gümüş rengi bulunmaktardır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.