X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili
Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili

Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137663
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

'Kahvesiz asla!' diyen sevdiklerinizi ilginç bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili Hediye Fabrikası.com'da sizleri bekliyor.

Gerek iş yerinde gerekse de evinde elinden kahvesini asla düşürmeyen dostlarınız/arkadaşlarınız resepsiyon zili görünümlü bu kahve zilini çok sevecekler. Evlerinin en özel köşesine ya da ofis masalarına yerleştirecekleri Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili ile kahve vakitlerinin geldiğini yakınındaki insanlara espirili bir şekilde ifade edebilecekler. Tatlı ve neşeli bir mesaj vermeyi amaçlayan bu zil ile tutkunu oldukları kahveleri bir zil ile ayaklarına gelecek. Gerçek bir resepsiyon zilinden farksız olarak üretilen bu ilginç ürün dekoratif bir eşya olarak da kullanılabilir, dekorasyona renk katabilir. Üst kısmı kahverengi alt kısmı ise siyah renkten oluşan bu zil şık görüntüsüyle de dikkat çekiyor ve üzerinde yazılı olan 'Ring for a coffee' yazısı ile fark yaratıyor. Kahve seven dostlarınız/arkadaşlarınız, anneniz ya da sevgiliniz için satın alabileceğiniz Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili'ni kahvesiz yapamayan biri olarak kendiniz için bile alabilirsiniz.

İlginç bir hediye olarak Hediye Fabrikası'ndaki yerini alan Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili'ni uygun fırsatlar ile satın almak ve en sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. Bu sıradışı ürünü özel gün hediyesi veya herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz.

 

Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zilini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resepsiyon zili 9 x 5 cm ölçülerindedir.
  • Resepsiyon metalden imal edilmiştir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.