X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası
Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası
Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası
Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası
Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası
Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası

Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138192
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Pembe
Sarı
Siyah
Turuncu
Mürdüm
150 karakter yazabilirsiniz.

Ressam bir sevgiliye sahipseniz, ressam sevgiliye özel alınabilecek hediye seçeneklerini iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Bu anlamda sevgiliye alınacak en güzel hediye Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası olacaktır. İlhamın ne zaman geleceği bilinmediği için olur olmadık zamanlarda çizim yapabilen ressamlara hediye olarak bu kahve kupasını alabilir ve içeceği her yudumda sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Bu anlamda ressamlara özel alınabilecek baskılı kupa bardak arıyorsanız ona isim yazılı ve resim fırçası figürlü bir tasarıma sahip olan bu kahve kupasını sipariş edebilirsiniz. Ressam sevgili ya da arkadaş farketmeden alınabilecek özel hediye seçenekleri arasında bulunan Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası, hediye fabrikası'nda sizleri bekliyor. Dilerseniz ressam arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabilir dilerseniz de sıradan bir günde hediye edebilirsiniz. Bu anlamda arkadaşa alınabilecek hediyeler arasından en çok tercih edilen seçeneklerden birisi olan Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası, arkadaş tarafından oldukça beğenilecektir.

Bir diğer konu da , ressam kız arkadaşına hediye almak isteyenler için olacak. Ressam bir kız arkadaşa hediye almak istiyorsanız eğer onu sabah uykusundan uyandıracak yegane hediye olan kahve kupasını kız arkadaşa hediye olarak alabilirsiniz. Dilerseniz kız arkadaşa dilerseniz de sevgiliye hiç düşünmeden alabileceğiniz ve ressamlık sanatına katkıda bulunacağınız bir hediye olan bu kahve kupası ile ona en güzel ilhamı siz vereceksiniz.

Tamamen hediye fabrikası kendi tasarımı olan Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası, dilediğiniz renkte hazırlanır ve sevdiklere hediye olarak kapıya teslim edilir. Sevgiliye sürpriz yapmak isteyenler için sanatın doruklarını taşıyan bu hediye kahve kupası herkesi çok mutlu edecektir. Siz de Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası'nı tercih ederek ressam yakınları sevindirmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin. Keyifli alışverişler.

Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.