X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Ressam Kupası
Ressam Kupası
Ressam Kupası
Ressam Kupası
Ressam Kupası
Ressam Kupası

Ressam Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58344
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Ressamlara özel olarak hazırlanmış bu çay ve kahve kupası ile hediye ettiğiniz kişinin her içtiğinde sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. 'Ressama alınacak ilginç hediyeler neler olabilir?' ya da 'Ressama hediye ne alabilirim?' diye düşünüyorsanız mesleklerinden esinlenerek hazırlanan ressam çöp adam figürlü bu kupa tam aradığınız şey! Ressam arkadaşa doğum günü hediye fikirleri düşünüyor fakat aklınıza bir türlü güzel bir hediye seçeneği gelmiyorsa Ressam Kupası hediye seçeneğini öneriyoruz.

Birçok kişinin hobi olarak gördüğü ressamlık, kimilerinin de severek yaptığı meslekleridir. Resim üzerine duygusunu, düşüncesini bir fırça ile aktaran bu hayran olunası, takdir edilesi insanlar kendileri gibi özel bir hediye ile ödüllendirilmelidir. Böylesi özel bir ressam arkadaşa hediye edebileceğiniz Ressam Kupası, en sıradışı hediye olacaktır. Erkek arkadaşa olduğu kadar ressam kıza doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz bu kupa, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Öte yandan ressam erkek icin hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız İsim yazılı ve insan figürlü bu Ressam Kupası'nı hiç beklemeden ressam erkek arkadaşa hediye edebilirsiniz. Bu anlamda doğum günü gibi özel günlerde ressam olan erkek arkadaşa sürpriz yapacaksanız eğer ona alabileceğiniz en anlamlı ve kullanışlı hediye kişiye özel bu kupa olacaktır. Kullandıkça sizi düşünecek olan arkadaşa alınması gereken anısal değere sahip bir hediyedir. Erkek ya da kadın farketmeden ressam olan arkadaşa ya da sevgiliye alınabilecek hediyelik bardaklar arasından ressamlar için en çok tercih edilen ürün olan bu kupa, ona alınacak en anlamlı ve duygusal hediye olacaktır.

Üzerine yazdıracağınız isimle kişiye özel hale gelen ressam çöp adam figürlü Ressam Kupası, ressam sevdiklerin doğum günlerinde veya yılbaşı gibi özel günlerde verebileceğiniz çok özel bir hediyeye dönüşüyor. Acele edin!

Ressam Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.