Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kol Düğmesi » Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi
Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137714
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Hayal dünyanızı renkler ile buluşturmanızı sağlayan resim öğretmeninizi bu öğretmenler gününde vereceğiniz hediye ile mutlu edin! Erkeğe alınacak hediyeler arasından değerli öğretmenler için tercih edilebilecek Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi bu amaçla tasarlanıp hayata geçirilen şık hediye alternatiflerinden sadece biri!

Şık giyinmeyi seven resim öğretmeniniz için hem oldukça şaşırtıcı hem de anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi olabilecek Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi, Hediye fabrikası'nın öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan küçük fakat etkili bir hediye. Hatta ve hatta ilk anki heyecanını asla kaybetmeyecek bir armağan. Sevgili öğretmeninizin en özel aksesuarları arasında yer edinecek kol düğmelerinin biri palet figürü ile diğeri ise öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri ile tasarlandığından kişiye ve mesleğe özel bir hediye olacak, öğretmeninizin kendiniz özel hissetmesini sağlayacak. Üzerine yapılan özelleştirmeler ile el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerini asla yitirmeyecek bir armağan olabilecek bu kol düğmeleri ile çok doğru bir seçim yaptığınızı öğretmeninizin gözlerindeki mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi kaliteli bir yapıya sahip olduğundan uzun yıllar boyunca kullanılabilir. İster özel günlerde isterse de günlük yaşamında şık gömlekler ile tercih edilebilir.

24 Kasım öğretmenler gününün anlamına anlam katacak bir hediye arıyorsanız tercih listenizin en başına Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi'ni kesinlikle ekleyin. Kol düğmelerinin özenli paketlemesi üzerine hediye kartı şeklinde öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip yazdırın. Bu hem hediyenizin değerini arttırır hem de öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatır.

 

Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.