X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı
Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı

Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139144
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir arkadaşa sahipseniz eğer ve onun son derece renkli hayatına siz de katkıda bulunmak istiyorsanız ona doğum günü hediyesi olarak kesinlikle alabileceğiniz bir hediye seçeneği olan Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen ve eğlenceli kişiler için özel olarak tasarlanan Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Özellikle sevgililer günü gibi günler için sevgiliye alinabilecek hediye arayışları içerisindeyseniz Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı hediye seçeneğini kaçırmamanızı öneririz. Sevgiliniz tarafından kesinlikle beğenilecek olan bu para cüzdanını sevgiliniz her daim yanında bulunduracak ve her zaman bu sayede sizi hatırlayacaktır.

Yine en eğlenceli kişiye özel cüzdanlar arasında yerini alan Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı, eğlenmesini bilenler ve bu yüzden küçük eşyalarını sürekli kaybedenler için önemli bir armağan olacaktır. Son derece kullanışlı bir hediye olan bu cüzdan aynı zamanda oldukça çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Aynı şekilde sadece sevgiliye özel değil, arkadaşa veya sevilen bayan öğretmene hediye olarak da tercih edebileceğiniz güzel bir üründür. Bu anlamda eğlenceli bayan öğretmen için öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız ona alacağınız en farklı ve en anlamlı ürün Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı hediye seçeneği olacaktır. Bayan öğretmeni çok sevindirecek kullanışlı bir ürün olduğuna emin olabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra bebeği için bebek emziğini ve bir çok küçük eşyayı saklamasına yardımcı olacak bu cüzdanı hamileye hediye olarak da hiç düşünmeden sipariş ederek hamile sevdiğinize yardımcı olabilirsiniz. Sonuç olarak eğlenmesini bilen herkes için güzel hediyeler tercih etmek istiyorsanız onlar için alabileceğiniz en farklı ürün kesinlikle Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı olacaktır. Bu anlamda daha fazla beklemeden Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı hediye seçeneğini, kız arkadaşa, sevgiliye, anneye veya hamile sevdiklerinize gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek hediye sahibini şaşırtabilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler dileriz.

Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Para cüzdanı 12 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Para cüzdanının kumaşı aşınmalara karşı dayanıklı ve doğada tamamen çözünebilmektedir.
  • Baskı, cüzdanın tek tarafına yapılmaktadır.
  • Renkli Hayatı Sevenlere Özel Bez Para Cüzdanı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.