X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı
Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı
Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı
Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı
Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı

Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138776
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime güzel bir hediye almak istiyorum diyenlere Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı hediye seçeneğini öneriyoruz. Sevgiliye romantik bir hediye almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye olacaktır. Ayrıca kız arkadaşınızla küçük bir tartışma yaşamış ve ondan özür dilemek istiyorsanız sevgiliden özür dilerken alınabilecek en etkili hediye Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı olacaktır. Öte yandan sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyelik seçenekleri arasında bulunan bu peluş ayı ile yeni yıla girerken sevgilinizi son derece mutlu edeceksiniz.

Aynı şekilde sevgiliye süpriz doğum günü hediyesi alarak ona unutulmayacak bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı tam aradığınız bir ürün olacaktır. Romantiklik sınırlarını zorlayan ve oldukça tatlış bir hediye seçeneği olan bu peluş ayıyı yatarken bile yanından ayırmayacak olan sevgiliye karşı olan aşkınızı en sade şekilde ona hissettireceksiniz. Bir anlamda romantik ve ilginç hediyeler sevgiliye armağan edildiğinde sevgiliyi şaşırtır ve heyecanlandırır. Bu bakımdan kız arkadaşa özel olarak alabileceğiniz bu peluş ayı onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Bütün bunlara ek olarak doğum günü, sevgililer günü gibi günlerde sevgiliye ucuz hediye almayı düşünenlerin de kaçırmaması gereken romantik bir armağan olacaktır. Eğer sevgililer günü hediye önerileri arıyor fakat bir türlü sevgiliye ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Renkli gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı kaçırılmayacak bir hediye tercihi olacaktır.

Sevgiliyle kavga ettikten sonra özür dilemek için bir hediye almayı düşünüyorsanız bu konuda ona alabileceğiniz en tatlı hediye Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı hediye seçeneği olacaktır. Özellikle kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği tatlılıkta olan bu hediye seçeneği ile ona karşı olan aşkınızı en romantik şekilde sevgiliye göstereceksiniz. Aynı zamanda sevgililer günü ya da sevgiliye doğum günü gibi özel günlerde ona unutamayacağı bir gün yaşatmaya hazır olun! Daha fazla beklemeden bu anlamlı hediyeyi sipariş etmek istiyorsanız acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Peluş ayı 28 cm boyundadır.

  • 30 derecede yıkanır.

  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.

  • Kurutmaya ütü kullanmayın.

  • Oda ısısında kurutun.

  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

  • Renkli Gözlü Sevimli Panda 28 Cm Peluş Ayı Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.