X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa
Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa
Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa
Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa
Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa
Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa

Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137321
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
Renk:
Kırmızı
Mavi
Pembe
Sarı
Siyah
Turuncu
Yeşil
Mürdüm
25 karakter yazabilirsiniz.

Hayatın getirdikleri yüzünden kendimizi boşlukta ve kimsesiz hissettiğimiz zamanlar olmuştur elbette ki. Sorunlarımızın üstüste geldiği zamanlar, mutsuz ve keyifsiz hissettiğimiz anlar, çözülmesi güç problemler; hemen hemen hepsi içimize kapanmamızı sağlayacak, enerjimizi düşürecek hususlar. İnsan bu sorunlardan bunalınca kaçacak bir yer arıyor ve kendini anlayacak bir insana ihtiyaç duyuyor. Sıkıntılarını bir bir anlatmak, içini dökmek istiyor. İşte böyle anlarda koşup gittiğimiz bir insan var ki adeta bir ilaç gibi gelecek psikolog dostlarımız. İçinizi rahatlıkla dökebileceğiniz bu yegane insan, sizi herkesten daha iyi tanır ve anlar; en önemlisi de dinler. Çoğu zaman en yakın dostunuzdan daha yakın gelir ve sizi rahatlattığı için hayatınızın baş köşesine gelir, oturuverir. Sizi siz yapan, eksik yönlerinizi tamamlamaya çalışan, ağladığınızda güldüren, sözleriyle düşündüren, hayata daha pozitif bakmanızı sağlayan biricik dostunuz psikoloğunuza ufak bir teşekkür maksadıyla güzel bir hediye vermeyi düşünüyorsanız size çok iyi bir önerimiz var!! Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa..

Siyah, sarı, kırmızı ve mavi renk tonu seçeneklerinden biri ile detaylandırılmış porselen kupa üzerine basılı olan psikolog figürleri, bu kupayı sıradanlıktan çıkardı. Ve yine üzerine işlenecek olan isim-soyisim tasarım kupamımızı daha anlamlı kıldı. Bu şekilde sevgili psikoloğunuzun sizi özel hissettirdiği gibi özel hissetmesini sağlayacak bir hediye ortaya çıktı. İster ofisinde isterse de evinde kullanacağı Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa ile en keyifli çay-kahve saatlerini geçireceği tartışılmaz. Kahve veya çay kupası olarak kullanmasa bile ofis masasında kalemlik olarak da kullanabilir ve her gördüğünde siz değerli dostunu hatırlayabilir.

 

Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm'dir.
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik
  • Dışı beyaz renktedir, içi ve kulbu renklidir.
  • Porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah renk seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.