X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası
Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası
Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası
Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası
Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası
Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası

Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137803
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
100 karakter yazabilirsiniz.

Polis sevdiklerinize öyle bir hediye verin ki hem mesleklerine hitab etsin hem de isimlerine. Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası tam da bu şekilde hayata geçirilen harika bir hediye.

Polis sevgilime ya da arkadaşıma ne hediye alsam diye günlerdir düşünüyor fakat bir sonuca varamıyorsanız bu tasarım harikası kupa bardak modelimiz ile en doğru seçimi yapabilirsiniz. Çünkü tasarım harikası kupa bardak modelimiz üzerine yaptığımız baskılar ile hem mesleğe hem de kişiye özel bir hediye. Polis yazısı ile tasarlanan Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyisminin işlenmesiyle sıradanlıktan çıkarılacak, kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüştürülecektir. Böylelikle ortaya polis sevdiklerinizi özel hissettirecek bir armağan çıkacak ve özel günleriniz vereceğiniz bu hediye ile daha anlamlı hale gelecek. Unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası ile polis sevgiliniz ya da arkadaşınız çayını/kahvesini büyük bir keyifle yudumlayacak, kupayı her kullandığında aklında siz olacaksınız. Çay/kahve kupasının dışında çalışma masalarında kalemlik olarak da değerlendirebilecekleri Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası ile polise alınabilecek en güzel hediyeyi seçmiş olacaksınız.

Hem mesleğe hem de kişiye özel bir hediye olabilecek Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası'nı polis sevgilinizin veya yakın arkadaşınızın ismine özel hazırlatmak isterseniz eğer tek yapacağınız şey özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletmeniz olacaktır. Acele edin ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah
13.06.2018
  Arzu . - 
İlginize çok teşekkürler. Ürün de paketleme de teslimatta çok başarılı..
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.